Lakiery hybrydowe Ingrid Hybrid Ultra dostępne w drogeriach Hebe – recenzja

[Głosów:29    Średnia:4.3/5]

Jakiś czas temu pisaliśmy o lakierach hybrydowych dostępnych w stacjonarnych drogeriach sieciowych. Przyszedł czas na ich recenzję. Specjalnie dla Was testujemy jeden z kolorów, który udało nam się nabyć w drogerii Hebe. Jest to lakier hybrydowy Ingrid Hybrid Ultra. Kolor, który został użyty do naszej testowej stylizacji to numer 24 – Violet. Jest to przepiękny, bardzo mocno nasycony, wręcz neonowy fiolet. Jego odcień bardzo trudno uchwycić na zdjęciu, a kolor zależy od oświetlenia (na żywo wygląda identycznie jak słynny Mardi Gras Semilac) W oczy od razu rzuca się to, jak bardzo jest napigmentowany, ale zacznijmy od początku.

Która marka lakierów hybrydowych jest Twoją ulubioną?

Zobacz wynik głosowania

Loading ... Loading ...


Lakier hybrydowy Ingrid znajduje się w solidnej czarnej, matowej buteleczce. Dzięki temu nie gęstnieje pod wpływem światła i tym samym nie traci swoich właściwości. Ilość produktu w opakowaniu to 7 ml. Lakier nie wycieka z buteleczki i nie rozlewa się. Pędzelek jest dość szeroki, ale dobrze wyprofilowany i w sam raz sztywny, przez co malowanie jest bardzo wygodne. Niewielki problem mogą mieć jedynie posiadaczki małych i wąskich płytek paznokci. Wystarczą maksymalnie trzy pociągnięcia pędzelkiem, aby pokryć lakierem cały paznokieć.

Jeśli chodzi o formułę produktu, zdecydowanie nie jest to lakier gęsty, ale też nie należy do rzadkich (takich jak np. Cosmetics Zone). Konsystencja jest świetna – porównywalna do lakierów Semilac. Najlepiej nabierać bardzo małą ilość, ponieważ ta hybryda jest odpowiednio mocno napigmentowana. Nie potrzeba grubej warstwy, aby uzyskać efekt krycia. Z pewnością zależy to od konkretnego koloru, ale lakier o numerze 24 doskonale kryje już po dwóch warstwach i nie marszczy się podczas utrwalania. Ogromną zaletą lakieru Ingrid jest to, że bardzo dobrze się poziomuje. Nie potrzeba wielkiej wprawy i precyzji, aby lakier na paznokciu był gładki i równomiernie rozłożony. Podczas malowania nie spływa na skórki, a malowanie nim paznokci to czysta przyjemność.

Przeczytaj również:  Sharm effect, czyli zdobienie hybrydą na mokro

Pozostaje jeszcze kwestia trwałości. Tu Ingrid także należy do liderów. Utrzymuje się na paznokciach bez odprysków i startych końcówek przynajmniej dwa, a nawet trzy tygodnie. Lakier całkowicie rozpuszcza się pod wpływem acetonu lub removera do usuwania lakierów hybrydowych i nie ma problemu z pozbyciem się go z płytki paznokcia.

Cena lakieru hybrydowego Ingrid Hybrid Ultra to około 29 zł. Produkty do manicure hybrydowego co jakiś można nabyć w Hebe w promocji. Podsumowując, na chwilę obecną minusów brak. Bogata paleta barw, piękne intensywne kolory o świetnym kryciu. Zdecydowanie warto spróbować, ponieważ jest to świetna alternatywa dla znanych już na rynku marek w przystępnej cenie w stosunku do jakości. Ogromnym plusem jest dostępność tych lakierów w sklepach stacjonarnych i możliwość zobaczenia kolorów na próbnikach.