Semilac Danceflow – nowa kolekcja lakierów hybrydowych 2017

[Głosów:22    Średnia:4.8/5]

W sprzedaży pojawiła się nowa kolekcja Semilac Danceflow. Kolory idealnie wpisują się w karnawałowy klimat. Odcienie lakierów oraz ich nazwy są inspirowane tańcem. W kolekcji znajdują się same błyszczące lakiery z brokatem, czyli takie które są aktualnie najbardziej na topie. Jest to świetna alternatywa dla wszechobecnych ostatnio kolekcji nudziakowych.

Twoja ulubiona marka lakierów hybrydowych to?

Sprawdź wyniki

Loading ... Loading ...


Danceflow Semilac to kolekcja dziewięciu zupełnie nowych odcieni. Kolory są jak zwykle przepiękne i bardzo zróżnicowane – zarówno jasne, jak i ciemne. Wśród nowych odcieni znajdują się:

fot. semilac.pl

172 Tango Amore – lakier półtransparentny w kolorze jaskrawej czerwieni z także czerwonymi drobinkami. Drobinki występują tu w mniejszej ilości niż w pozostałych lakierach z tej kolekcji – są jedynie dodatkiem. Ten lakier będzie wyglądał świetnie także na bazie innego czerwonego koloru.

174 Fancy Foxtrot – lakier kryjący. Jego kolor bazowy to połączenie granatu ze szmaragdem, w którym zostały zatopione zielono – szmaragdowe drobinki.

177 Velvet Disco – kryjący typowo brokatowy lakier, który łączy w sobie srebro i fiolet

178 Delicious Cha-Cha – kryjący lakier z drobinkami w odcieniach fioletu, śliwki, czerwieni i srebra

179 Midnight Samba – kryjący lakier z drobinkami, które wyglądają jak różowe złoto. Jest to połączenie srebra i czerwieni

180 High Jive – kryjący lakier z drobinkami. Bazą jest kolor brązowy z drobinkami w kolorze czerwonym, brązowym i srebrnym

181 Spicy Salsa – lakier kryjący w kolorze ciemniej czerwieni z dużą ilością czerwonych oraz srebrnych drobinek.

185 Majesty Waltz – Lakier transparenty, idealny do aplikowania na różne kolory lakierów. Są to błyszczące drobinki przypominające swoim kolorem efekt syrenki. Drobinki są większe oraz mniejsze. To prawdziwie biżuteryjny lakier

Przeczytaj również:  Folie transferowe do paznokci

187  Sweet Rumba – kryjący lakier w kolorze złotym z malutkimi drobinkami

Cała kolekcja prezentuje się naprawdę pięknie i z pewnością znajdzie swoje zwolenniczki wśród kobiet, które uwielbiają błyskotki na paznokciach. Karnawał zachęca do brokatowych, fantazyjnych zdobień. Naszym zdaniem faworyt to odcień 174 Fancy Foxtrot – przepiękny lakier, który idealnie wpisuje się w modowe trendy. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii na temat tej kolekcji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o