Tom&Rose nowa modowa marka Biedronki 2017 (tomandrose.pl)

[Głosów:15    Średnia:4.6/5]

Od 12 stycznia 2017 r. w sieci sklepów Biedronka pojawiła się kolekcja odzieży o nazwie Tom&Rose. Obecnie jest to bielizna oraz piżamy, ale już wkrótce asortyment ma zostać poszerzony o spódnice, bluzki, żakiety, spodnie, a nawet kurtki i buty. Jest to odzież dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Co tydzień w sklepach Biedronka mają pojawiać się nowe rzeczy z linii Tom&Rose. Niebawem w sieciówce ma ukazać się zmysłowa bielizna dedykowana specjalnie na Walentynki. Odzież oferowana przez sieć Biedronka jest produkowana w Polsce oraz w Azji. Producent zapewnia, że produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ubrania oznaczone są symbolami, które potwierdzają ich jakość oraz bezpieczeństwo stosowania (Oeko-tex czy Intertek).

Tom&Rose ma być marką oferującą klasyczne ubrania dla każdego oraz na co dzień. Dodatkowo powstał blog, na którym znajdują się porady dotyczące mody oraz sposobu noszenia poszczególnych ubrań. Według producenta, kolekcja odzieży powstała z racji dużego zainteresowania klientów tego rodzaju asortymentem.

fot. screen z tomandrose.pl

Przeczytaj również:  Modowy hit na lato z Biedronki Kosztuje tylko 29,90 zł