NeoNail Star Glow – premiera nowości na Targach Beauty Forum 2017

Na tegorocznych jesiennych Targech Beauty Forum 23 – 24 września 2017 roku miała miejsce premiera nowości w ofercie producenta lakierów hybrydowych Neonail. Po raz kolejny jesienne nowinki zachwyciły miłośniczki pięknych paznokci. Ambasadorą nowej linii lakierów po raz kolejny jest Joanna Krupa.

Nowe produkty marki NeoNail, to roziskrzona linia lakierów hybrydowych. Jest to osiem transparentnych lakierów z ogromną ilością przepięknie mieniących się drobinek. Nie jest to jednak brokat, a coś całkiem nowego. Efekt przypomina świecącą wielokolorową folię, dzięki której paznokcie przypominają szlachetne kamienie.

Nowe lakiery Star Glow mają standardową pojemność 6 ml. Są dostępne w ośmiu wariantach kolorystycznych: Eclipse, Gravity, Lunar, Falling Star, Comet, Equinox, Twinkling oraz Asteroid. Wszystkie są naprawdę piękne i wybór jednego będzie z pewnością bardzo trudny.

Star Glow nie są lakierami kryjącymi. Można aplikować je na różne kolory lakierów bazowych i tym samym za każdym razem uzyskiwać nowe, ciekawe efekty. Szczególnie pięknie będą prezentowały się na ciemnych odcieniach idealnych na jesień, takich jak czerń, granat, bordo czy butelkowa zieleń.

Fot. neonail.pl

Zobacz nasze wszystkie inspiracje!

Przeczytaj również:  Wielkie zmiany w ASOS! Do stycznia 2019 zniknie spora część asortymentu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o