Torby od Elzy Wandler. Modowy hit 2018 roku?

Biorąc pod uwagę fakt, iż firma powstała niecały rok temu możemy mówić o ryzykownym stwierdzeniu. Z dużą dozą pewności obstawimy jednak, że luksusowe skórzane torby oraz akcesoria marki Wandler w tym roku zdobędą serca kobiet na całym świecie.

Przede wszystkim niestandardowa forma. Bryły trafiające w dzisiejszą estetykę. Bardzo dynamiczne kolory i co najważniejsze – elegancki minimalizm. Tak najprościej jest nam określić produkty holenderskiej projektantki. Produkty wytwarzane są we współpracy z cenionymi fabrykami i w sporej większości wytwarzane są z włoskiej skóry. W tym roku możemy spodziewać się 4 kolekcji na każdą z pór roku. Ewidentnym hitem i w zasadzie symbolem Wandler jest niewątpliwie torebka w kształcie trapezu.

Narazie produkty projektantki z Amsterdamu dostępne są w kilku sklepach internetowych. Co ciekawe nie można ich w chwili obecnej zakupić w oficjalnym sklepie. Kiedy torby pojawią się na rynku polskim? Tego jeszcze nie wiemy. Czy charakterystyczne torebki staną się modowym hitem? Czy szybko znajdą swoich naśladowców? Niewątpliwe będziemy temat monitorować!

fot. matchesfashion.com

Przeczytaj również:  Męskie torby na ramię jako dodatek do męskiej stylizacji

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o