Modna odzież plus size nie może być nudna. Poznajcie kolekcje inspirowane popkulturą od Torrid

To dość ciekawe, że w dzisiejszych czasach rynek plus size nadal jest rynkiem rozwijającym się. Zainteresowanie dużych brandów tym segmentem nadal jest wątpliwe, a wyspecjalizowanych marek z sensownymi projektami nadal nie wiele.

Jakiś czas temu pisaliśmy o wprowadzeniu przez Nike odzieży plus size. Była to ostania duża marka odnotowana przez nas na przestrzeni roku, która faktycznie wprowadziła produkty do oferty i mocno nagłośniła temat. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam dość ciekawą markę istniejącą na rynku już od 16 lat, która wyspecjalizowała się w dostarczaniu na rynek ciuchów o dużo większych rozmiarach niż te standardowe. Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim kolekcje inspirowane popkulturą. 

Delikatne nawiązania, niebanalne formy i co najważniejsze spora różnorodność. Linie kierowane są wprost do osób młodych ciałem i co najważniejsze duchem. Widać w nich radość i styl. To miła odmiana na rynku plus size. Torrid bardzo monitoruje trendy, dlatego mamy gwarancję, że każda kolejna kolekcja będzie opierała się o modne motywy. W 2017 roku po raz pierwszy w historii firmy zorganizowali swój własny pokaz w trakcie New York Fashion Week. Niestety dla naszych rodzimych konsumentów ich sklepy stacjonarne znajdują się jedynie na terytorium Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nie przekreśla to jednak szans na wspaniałe zakupy. Torrid prowadzi sprzedaż internetową i paczki wysyła również do Polski!

fot. torrid.com

Przeczytaj również:  Modowe inspiracje w rozmiarze XXL

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o