Kamiland – marka odzieżowa od Kamila Stocha!

Człowiek staje się legendą, gdy osiąga rzeczy niemożliwe. Niebywała misja w tym przypadku po raz kolejny się powiodła. Nie chodzi nawet o wygranie Turnieju Czterech Skoczni w tak wielkim stylu. Chodzi o wywołanie zbiorowej radości w tak wielu polskich domach. Musimy przyznać, że Kamil Stoch ma do tego dryg. Jego modowa kolekcja wywołuje podobne odczucia.

Kamiland – to odzwierciedlenie krainy otaczającej na codzień naszego zawodnika. Widzimy w kolekcji sporo radości i zaangażowania. Produkty wytwarzane są zgodnie z sugestiami, oczekiwaniami kibiców. (Jak widać Kamiland nie musiał dorabiać tutaj specjalnej filozofii lansowanej ostatnio przy wprowadzaniu na rynek marki Nyden przez H&M 😉 Kamil deklaruje, że bierze czynny udział w trakcie procesu twórczego.

Co w aktualnej kolekcji? Przede wszystkim zimowe czapki wykonane z akrylowej przędzy z mikropolarowymi podszewkami. Jeżeli chodzi o zestawienia kolorów, chyba każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie modele z pomponami oraz bez finezyjnego wykończenia. Wszystkie czapki sygnowane na skórzanej wszywce inicjałami Kamila.

W aktualnej kolekcji znajdziecie również t-shirty, kurtki oraz softshelle w zaskakująco atrakcyjnej cenie. Nie będziemy Wam zdradzać wszystkiego bo liczymy, że sami odwiedzicie Kamiland i przyjrzyjcie się z bliska ofercie. Dla nas kolejną ważną informacją jest deklaracja produkcji odzieży w Polsce. Mamy nadzieję, że Kamiland w niedalekiej przyszłości pojawi się w świadomości konsumentów w odseparowaniu od marki jaką jest nasz niesamowity skoczek. Produkty wyglądają na tyle dobrze, że nie powinny mieć problemu ze zdobyciem wysokiej pozycji we własnej kategorii.

fot. kamiland.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o