Nietuzinkowa biżuteria osobista dobrym wyborem dla wymagających kobiet

bizuteria-na-zamowienieBiżuteria już na dobre wpisała się w naszą codzienność – trudno bowiem znaleźć przedstawicielkę płci pięknej, która nie założyłaby chociażby kolczyków czy też pięknego pierścionka na spotkanie rodzinne, imprezę firmową lub inne ważne wydarzenie towarzyskie. Wielu paniom nie wystarcza jednak posiadanie produktów, które można bez najmniejszych trudności nabyć w pobliskim sklepie jubilerskim.

Tego typu biżuteria jest bowiem ogólnie dostępna, co oznacza że nie ma możliwości, by przy jej pomocy podkreślić własny styl i pragnienie podążania za najnowszymi trendami mody. Na szczęście z pomocą klientkom z co bardziej wysmakowanym gustem przychodzą sklepy z biżuterią wykonywaną na zamówienie, wśród których wymienić można chociażby www.kingsofdesign.pl

Czy warto nieco dłużej oszczędzać fundusze, aby móc sobie pozwolić na jedyny w swoim rodzaju pierścionek albo naszyjnik? Naszym zdaniem – jak najbardziej! Nic bowiem nie wyróżni nas z tłumu lepiej, niż unikatowa błyskotka bogato wysadzana wszelkiej maści kamieniami szlachetnymi i wykonana z wysokiej jakości materiału. To właśnie ona pokaże bowiem, iż nie tylko nie boimy się ekstrawagancji, ale także – że osiągnęliśmy odpowiedni status społeczny, na którym posiadanie tego typu przedmiotów nie jest wyłącznie marzeniem ściętej głowy a faktyczną możliwością. Oczywiście nadmienić w tym miejscu należy, że nietuzinkowa biżuteria wykonywana na zamówienie wedle specyfikacji przedstawionej przez klientkę będzie znacznie droższa, niż przedmioty dostępne u jubilerów, jednakże doskonale zdajemy sobie sprawę, iż dla przedstawicielek płci pięknej żywo zainteresowanych upiększeniem swojej kreacji niezwykłym elementem dekoracyjnym cena schodzi na dalszy plan. Liczy się bowiem styl, szyk i blichtr. Mamy bowiem zamiar olśniewać i skupiać na sobie wzrok zarówno pań jak i panów! Czy może być na to lepszy sposób niż pojawiając się na przyjęciu lub bankiecie w eleganckiej sukni, której blasku dodawać będzie pierścień w kształcie flaminga, zbliżona kształtem do serca zawieszka, czy w końcu – kolia o unikatowym kształcie? Naszym zdaniem innym uczestnikom wydarzenia towarzyskiego z wielkim trudem przyjdzie przyciemnienie naszej kreacji, gdyż niełatwo będzie usunąć na drugi plan indywidualizm tak niezwykłych rozwiązań estetycznych.

pierscionki-na-zamowienieCo ciekawe, rozwiązania tego typu dostępne są nie tylko dla najbardziej zamożnych pań. Również kobiety niedysponujące kilkudziesięcioma tysiącami mogą sobie pozwolić na zamówienie spersonalizowanej kolii lub naszyjnika – wystarczy bowiem, że zdecydujemy się zastąpić złoto lub platynę nieco bardziej przystępnym cenowo srebrem. Ograniczenie ilości kamieni szlachetnych użytych do produkcji biżuteryjnego cudeńka również może sprawić, że przedmiot naszych marzeń niespodziewanie znajdzie się w zasięgu naszej ręki. Warto zapoznać się z ofertą takich firm jak Kings Of Design i określić z ich przedstawicielami chociażby szacunkową cenę za stworzenie od podstaw wymarzonego elementu dekoracyjnego.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x