Tajemnicze feromony – czym są i jak z nich korzystać

feromonyFeromony, choć na rynku obecne są od dawna, dla wielu osób wciąż pozostają zagadką – nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, czym są i czy warto z nich korzystać. Trudno jest nam uwierzyć w skuteczność substancji, o której mówi się, że działa niczym magnes – przyciąga i wzbudza pożądanie. Wątpimy także w jej bezpieczeństwo i obawiamy się czy nie wpłynie negatywnie na nasze otoczenie lub nie zaszkodzi naszej skórze. Czy obawy te są uzasadnione i rzeczywiście feromony mogą stanowić zagrożenie? Postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i wyjaśnić Wam, czym są i jak należy je stosować!

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w komunikacji zwierząt tak dużą rolę odgrywa zapach? Odpowiedzialne są za to właśnie feromony – naturalne związki zapachowe wydzielane przez każdy żywy organizm (zarówno zwierzęcia, jak i człowieka). Feromony informują otoczenie o Waszym samopoczuciu, emocjach i uczuciach. Ponieważ komunikacja ta odbywa się na poziomie podświadomym, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że sposób w jaki postrzegamy nasze otoczenie (i sami jesteśmy przez nie postrzegani) w dużej mierze zależy właśnie od wysyłanych feromonów.

feromony-jakieDlaczego kupujemy syntetyczne feromony? Współczesny styl życia, duża dbałość o higienę i stosowanie perfumowanych kosmetyków, skutecznie utrudniają nam naturalną, „zapachową” komunikację. Pozbawieni związków zapachowych, które wabiłyby płeć przeciwną, sięgamy po syntetyczne o podobnym, zintensyfikowanym działaniu – poprawiają komunikację, podnoszą atrakcyjność i pomagają wyeliminować nieśmiałość. Takie feromony nie posiadają wyczuwalnego zapachu, zatem możecie je stosować bez obaw, że ktoś pozna Wasz sekret!

W ofercie sklepów z erotycznym asortymentem znajdziecie zarówno feromony dedykowane dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Różnią się zastosowanymi związkami i kompozycją zapachową, ale zasada działania jest ta sama – w jednym i drugim wypadku mają za zadanie przyciągać uwagę płci przeciwnej. Jak je stosować? Przede wszystkim zgodnie z zaleceniami producenta! Najczęściej, podobnie jak w przypadku perfum, wystarczy kilka delikatnych muśnięć szyi czy nadgarstków, można również spryskać nimi odzież. Nie musicie obawiać się reakcji alergicznej skóry czy negatywnego wpływu na otoczenie – w perfumach feromonowych, stężenie feromonów jest na niskim, bezpiecznym poziomie. Feromony nie uzależniają, a częste ich stosowanie nie jest szkodliwe. Średni czas ich działania to zwykle kilka godzin.

feromony-na-facetaFeromony nie zagwarantują, że Wasza randka będzie udana i znajdzie swój finał w sypialni! Mogą Wam w tym jedynie pomóc – dodać Wam pewności siebie, przebojowości i seksapilu. Chcecie błyszczeń w towarzystwie, wzbudzać zainteresowanie i przyciągać spojrzenia, ale nie wierzycie w ich skuteczność? Dowodzą jej coraz liczniejsze badania naukowe, ale najlepszym sposobem, by się o niej przekonać jest… wypróbowanie! Przy niewielkim koszcie feromonów i oczekiwanych rezultatach, to gra warta świeczki!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x