Konkurs „Twoja jesienna stylizacja”

konkursJesień nadal nas nie rozpieszcza. Słonecznych dni jest naprawdę niewiele, a temperatury powoli zaczynają przypominać te, które znamy z zimowych miesięcy. Dlatego czas najwyższy podgrzać atmosferę i ruszyć z konkursem dla naszych subskrybentów!

Chcemy zaproponować Wam ciekawą zabawę, która dodatkowo pozwoli w kreatywny sposób zmierzyć się z nieprzychylnymi warunkami atmosferycznymi! „Twoja jesienna stylizacja” czyli jak walczycie z jesienną nudą! Ideą konkursu jest przedstawienie jesiennej stylizacji w formie zdjęcia, grafiki lub ciekawego opisu.  Nagrodą jest zestaw kosmetyków marki Makeup Revolution! Liczymy na Waszą kreatywność i życzymy udanej zabawy!

Zasady:

 • Konkurs przewidziany jest dla subskrybetnów naszego serwisu. Dołącz do subskrybentów!
 • Propozycję swojej jesiennej stylizacji (w formie zdjęcia, grafiki lub ciekawego opisu) należy zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku.
 • Stylizacja z największą ilością polubień wygrywa!

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu „Twoja jesienna stylizacja” jest serwis modoweinspiracje.pl z siedzibą w Bydgoszczy.
 2. Fundatorem nagrody jest serwis modoweinspiracje.pl.
 3. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zasady i przebieg Konkursu oraz wyłaniania zwycięzców:

 1. Konkurs przewidziany jest dla użytkowników serwisu Facebook oraz subskrybentów modoweinspiracje.pl.
 2. W konkursie mogą uczestniczyć jedynie osoby pełnoletnie, lubiące profil serwisu modoweinspiracje.pl.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem informującym o konkursie dodać propozycję swojej jesiennej stylizacji w postaci autorskiego zdjęcia, grafiki lub ciekawego opisu.
 4. Komentarz, który zbierze największą ilość polubień do godziny 18:00 w poniedziałek (2016-11-14) wygrywa.
 5. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany w ciągu 3 godzin od zakończenia konkursu za pomocą odpowiedzi na komentarz pod postem konkursowym na profilu modoweinspiracje.pl oraz w wiadomości prywatnej.
 6. Treści udostępniane w ramach zgłoszeń konkursowych nie mogą naruszać dóbr osobistych ani łamać praw autorskich osób trzecich.
 7. Osoby używające w swych wypowiedziach treści uważanych powszechnie za obraźliwe będą automatycznie blokowane na profilu modoweinspiracje.pl, co za tym idzie wykluczone z zabawy konkursowej.
 8. Osoby przystępujące do konkursu automatycznie akceptują regulamin.

Nagrody:

 1. Nagrodą w konkursie „Twoja jesienna stylizacja” jest zestaw kosmetyków marki Makeup Revolution (pomadka, rozświetlacz i cień do powiek)
 2. Nagroda zostanie przekazana w formie wysyłki pod wskazany przez zwycięzce adres.
 3. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przyznania, wydania, i odbioru nagrody, na co uczestnicy wyrażają zgodę, przystępując do konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do wysyłki nagrody.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x