RINGLY – biżuteria smart dla aktywnych kobiet

ringly-logoKlasyczne piękno nigdy nie przemija. Nie zawsze rozumieli to projektanci technologii ubieralnej, którzy prześcigali się we wciskaniu jak największej mocy obliczeniowej do swoich nie zawsze zgrabnych produktów. Świat się zmienia, technologia idzie do przodu, ale ludzkie odczucia pozostają jakby nie wzruszone. Biżuteria musi zachwycać. Musi wyglądać, musi wprawiać w zachwyt. To produkt porządany przede wszystkim za piękno. Czy używając produktów smart musimy za każdym razem rezygnować z tego, co w biżuterii najważniejsze?

RINGLY udowadnia, że te obawy są bezpodstawne! To bezsprzeczne połączenie piękna i nowych technologii. Produkt, który bez trudu odnajduje się w świecie modowym jak i technologicznym. Jego funkcjonalność idzie w parze z atrakcyjnością wizualną. Nareszcie te dwa światy w żaden sposób sobie nie przeszkadzają. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że ten produkt nie wyszedł z pod ręki wybitnego jubilera, a jego forma nadal odbiega od kanonów sztuki biżuteryjnej. RINGLY wskazuje dobitnie ścieżkę, którą podążać będzie branża. Daje jasny sygnał, że biżuteria smart to przyszłość bez koniecznych wyrzeczeń.

The ARIES collection to przede wszystkim linia produktów, które mają w dyskretny sposób wspomagać codzienne aktywności bez konieczności ciagłego spoglądania w telefon. Producenci ograniczyli się do dwóch produktów. Technologia została zakuta w pierścionki oraz branzoletki w klasycznej formie. Materiałem jest stal pokryta 18K złotem. Każda błyskotkę możemy sparować ze specjalnie przygotowaną aplikacją, którą instalujemy w swoim telefonie. Pierścionki i bransoletki z telefonem łączą się poprzez Bluetooth dając możliwość integracji z ponad 100 aplikacjami. Wszelkie powiadomienia odbywają się dwojako. Poprzez wibracje lub sygnał świetlny, które dodatkowo możemy sami zaprogramować. Przykładowo; nowy sms – lampka przy pierścionku zapala się na pomarańczowo. Nowe połączenie, lampka świeci się na zielono, powiadomienie z Facebooka, lampka zapala się na niebiesko. Bazowa aplikacja dodatkowo mierzy dystans, kroki oraz spalone kalorie.

ringly-opinieRINGLY bez wątpienia wprowadza nas w świat biżuterii smart. Broni się wyglądem oraz swoimi funkcjami. Wierzymy, że producenci dalej będą rozwijali swój koncept, a w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne produkty oraz usprawnienia. W krok za nimi pójdą bez wątpienia inne marki, co daje nam nadzieję na szybki rozwój stylowych i użytecznych produktów.

źródło: ringly.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x