Modne zegarki męskie

Spór na temat, od jakiej ceny zaczyna się prawdziwy zegarek, zostawmy dla zegarkowych purystów. Specjaliści twierdzą, że w cenie poniżej 2000 zł nie ma co myśleć o dobrej klasy zegarku, inni, że ta cena zaczyna się od sum 5-cyfrowych.

Jednak jeśli na ręce nie musisz nosić dzieła pokoleń szwajcarskich rzemieślników, a chcesz nabyć po prostu ciekawy i dobrej klasy zegarek, cena do 500 zł jest jak najbardziej realna. W końcu z męskimi zegarkami jest jak z kobiecymi butami – ciężko powstrzymać się od kupowania kolejnych egzemplarzy. Szczególnie, że to jeden z nielicznych segmentów rynku, gdzie mamy większy wybór od płci pięknej.

Eleganckie zegarki męskie

Elegancja powinna być ponadczasowa, więc w tym wypadku lepiej postawić na minimalizm. Zegarek, który chcemy zakładać na oficjalne okazje, nie powinien krzyczeć. Wedle starej zasady, powinno się dobierać kolor paska zegarka do butów i paska do spodni, które mamy na stanie – ale nie jest to absolutna konieczność, więc możemy wybrać po prostu taki, który nam się podoba.

Nowoczesne zegarki męskie

Lubisz duże, masywne i nowoczesne zegarki? Klasyka wydaje Ci się nudna, albo po prostu chcesz poszerzyć swoją kolekcję? Szukaj zegarka wśród marek, które znane są z nowoczesnego designu. W budżecie do 500 zł może będzie trzeba trochę pokombinować, ale z pewnością znajdziesz coś, co Cię zachwyci.

Sportowe zegarki męskie

Zegarki sportowe raczej nie są elementem oficjalnego stroju, choć tą zasadę można przecież złamać tak samo łatwo, jak wkładając trampki do garnituru. W tej cenie raczej znajdziemy zegarki nawiązujące designem do stylu sportowego, niż rzeczywiście mającego takie funkcje, ale raczej jest w czym wybierać.

Niebanalne zegarki męskie

Szukasz czegoś absolutnie nowego? Masz sporą kolekcję zegarków i znudziły Ci się już klasyczne wzory? A może lubisz się wyróżniać? Modne zegarki męskie to nie tylko wariacje na jeden temat. Przykładem mogą być zegarki wykonane z drewna, np. z hebanu, dębu czy jabłoni. A może z kamieniem naturalnym zamiast standardowej tarczy?

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x