Ciemniejsza strona Greya – gadżety erotyczne inspirowane filmem

Fenomen powieści E.L James jest niepodważalny. Brytyjskiej pisarce udało się przemycić do mainstreamu rzeczy, o których inni tylko marzyli. Zabrzmiało dwuznacznie? Prawdopodobnie tak. Pewne jest jedynie to, że już niedługo czeka nas powtórka z rozrywki. W dniu dzisiejszym ma miejsce światowa premiera drugiej części filmu, który wyzwolił niespotykane dotąd emocje w wielu kobietach na całym świecie!

Dokładnie 3 dni po światowej premierze do polskich kin powędrują pary, aby przy okazji walentynkowego święta wspólnie przeżyć romantyczne chwile o podłożu BDSM. Wojujące feministki już szykują swoje długo skrywane armaty, krytycy filmowi jeszcze przed obejrzeniem „dośmieszniają” swoje negatywne recenzje a tłumy hejterów w polskim Internecie w pośpiechu wymieniają klawiatury tradycyjne na mechaniczne.

Uśmiech na twarzy, który będzie towarzyszył większości widzów podczas seansu jest niczym przy zadowoleniu producentów gadżetów erotycznych. Śmiem twierdzić, że poza największymi fanami przygód naszych dziwacznych bohaterów to właśnie oni najbardziej czekali na ten dzień. Dzień premiery jest równoznaczny z powrotem chwilowej mody na gadżety erotyczne. Chwilowej dla „cywilnych” użytkowników. Nie mniej to oni stanowią efekt skali dlatego podobnie jak przed dwoma laty nie zabraknie produktów inspirowanych samym filmem. Czego możemy się spodziewać?

Top 7 gadżetów, które zyskają popularność tuż po seansie Ciemniejszej strony Greya!

Miejsce 7 – Solidne metalowe kajdanki

Zacznijmy od rzeczy wyglądających znajomo. Zakup takiego produktu można oczywiście tłumaczyć chwilową słabością oraz względami praktycznymi. Nie ma się co oszukiwać. To narzędzie bardzo uniwersalne i bez wątpienia powinno zagościć w każdym polskim domu!

Miejsce 6 – Ozdobne klipsy na sutki w kształcie motylków

Pro tip – zawsze możesz to wytłumaczyć w następujący sposób – „Kochanie myślałem, że to na uszy!” Zresztą uwierzcie – klipsy w domu zawsze są potrzebne.

Miejsce 5 – Solidna packa do klapsów

Kolejne, niezbędne urządzenie w każdym domu. Niekończąca się ilość zastosowań, nietuzinkowe wykonanie oraz co najważniejsze atrakcyjna cena.

Miejsce 4 – Oddychający knebel

Ten produkt zajmuje w naszym TOP wysokie 4 miejsce nie bez przyczyny! Przede wszystkim bezpieczeństwo – polecamy opcję z dziurkami. Po drugie proszę pomyśleć nad wielorakim zastosowaniem tego produktu w polskich domach!

Miejsce 3 – Puszyste piórko rozkoszy

Zgadza się! Produkt występujący w wielu gospodarstwach domowych na świecie. Połaskocze i kurze ściągnie.

Miejsce 2 – Maska kocicy + pejcz

Produkt ten znajdzie zastosowanie nie tylko krótko po seansie ale również podczas karnawału czy chociażby zabawy haloweenowej. Totalny must have 2017!

Miejsce 1 – Ostre narzędzie – erotyczna ostroga

Numer jedne w naszym zestawieniu ze względu na swoją wielozadaniowość. Idealne do podrapania po pleckach i do otwierania konserw. W dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do zakupu puszek z zamontowanym otwieraczem. Nie rzadko jednak ta część ulega uszkodzeniu. Wtedy z pomocą może przyjść nam ta niesamowita zabawka!

Mamy nadzieje, że nasze zestawienie przypadło wam do gustu a sam tekst nikogo i w żaden sposób nie uraził. Naszym zamiarem było przedstawienie zagadnienia w sposób humorystyczny i jak najbardziej przystępny. Zapraszamy do skorzystania z kodu rabatowego o treści ABCMI w abcerotyki.com.pl. Uprawnia on do 5% rabatu na całe zakupy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x