MOOSE & LYNX – oryginalne koszulki inspirowane mitologią

MOOSE & LYNX to nowa marka na rynku, która oferuje koszulki damskie oraz męskie inspirowane Vikingami oraz dziką przyrodą. Proponowane wzory są wyjątkowe i inne niż wszystkie, ponieważ zostały wykonane przez polskich oraz europejskich artystów. Ogromnym atutem firmy jest różnorodność aplikacji oraz wysoka jakość oferowanych koszulek.

Wszystkie koszulki marki MOOSE & LYNX są wykonywane całkowicie w Polsce, począwszy od materiału, a skończywszy na nadruku. Materiał użyty do ich uszycia to 100% bawełna, a wzory nadrukowane są cyfrowo w przeciwieństwie do techniki wszechobecnego ostatnio sitodruku. Dzięki technice cyfrowej jakość oraz trwałość produktów są bez zarzutu.

Każdy nadruk umieszczony na koszulce jest inspirowany konkretnymi postaciami dawnych kultur, scenami z ich udziałem lub związanymi nimi motywami. Koszulki damskie oraz męskie z danym nadrukiem występują w kilku kolorach oraz rozmiarach. Wszystkie umieszczone na nich motywy są opisane przez producenta.

Naszym zdaniem oferta MOOSE & LYNX stanowi świetna alternatywę dla powtarzalnych wzorów koszulek dostępnych w popularnych sieciówkach. Do zakupu koszulek MOOSE & LYNX zachęca przede wszystkim ich oryginalność oraz jakość wykonania. Jest to prawdziwy hit dla osób, które uwielbiają nietuzinkowe ubrania, a szczególnie dla miłośników dawnych kultur. Każdy wzór to pewna historia umieszczona na koszulce.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x