Nike Plus Size Collection – nowości w ofercie Nike

Producent znanej marki odzieży sportowej NIKE wprowadził do swojej oferty nowość w postaci kolekcji w rozmiarze plus size. Nowy asortyment to jednocześnie potwierdzenie filozofii NIKE. Przełamywanie stereotypów oraz promocja zdrowego stylu życia wpisuje się idealnie w strategię marki.

Nowa kolekcja przeznaczona jest dla osób noszących nieco większy rozmiar niż ten, który mieści się w standardowych rozmiarówkach odzieży sportowej. Dla osób uprawiających sport niezwykle ważne jest to, aby ich strój był wygodny i najlepiej dopasowany. Teraz jest to możliwe niezależnie od rozmiaru. Dzięki NIKE profesjonalne sportowe stroje dostępne są nie tylko dla osób szczupłych, ale także tych, które dopiero rozpoczynają walkę o lepszą sylwetkę.

Nawet trzykrotnie rozszerzona rozmiarówka sprawia, że teraz każda kobieta może wybierać spośród różnorodnych modeli oraz kolorów odzieży oferowanej przez NIKE. Jest to bardzo odważne posunięcie ze strony producenta z uwagi na ciągle bardzo popularne stereotypy. Jest to duży krok w kierunku ich przełamania.

Fot. news.nike.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x