5 wskazówek, dzięki którym Wasz seks znów będzie wyjątkowy!

Nawet w najlepsze związki z czasem wkrada się rutyna – namiętność przygasa, znika pożądanie, a seks już nie kręci jak kiedyś. Po intensywnych, szalonych początkach znajomości, dzikiej fascynacji i gorących nocach, przychodzi czas nas stabilizację, błogie bezpieczeństwo i…nudę! To niestety częsty scenariusz, który nie zawsze kończy się happy endem. Jak mu zapobiec i co zrobić, by Wasz seks wciąż był cudowny i niepowtarzalny? Są na to sposoby! Oto pięć wskazówek, dzięki którym nuda nie zadomowi się w Waszej sypialni:

1. Dbajcie o odpowiednią oprawę wspólnych wieczorów! Umiejętnie podgrzana atmosfera potrafi zdziałać cuda niezależnie od tego, jak długi jest staż Waszego związku. Piszcie pikantne wiadomości, flirtujcie, okazujcie sobie czułość w ciągu dnia. Zaintrygujesz ukochanego, jeśli wychodząc do pracy, zamiast przelotnego buziaka, ofiarujesz mu długi, namiętny pocałunek. Nie przestanie o Tobie myśleć aż do wieczora! W sypialni zadbajcie o świece, olejki eteryczne i piękną bieliznę, a poczujecie się naprawdę wyjątkowo.

2. Myślisz, że znacie się na wylot i Twój partner już niczym Cię nie zaskoczy? On pewnie sądzi dokładnie tak samo! Czego potrzebujesz, by wyprowadzić go z błędu? Czegoś zupełnie nowego, czego do tej pory nie próbowaliście – zaproponuj mu wzajemny masaż, nową pozycję czy jedną z wielu dostępnych na rynku erotycznych zabawek. Choć będzie zaskoczony, na pewno doceni Twoją kreatywność! Kto wie, może następnym razem to on zaproponuje coś niezwykłego?

3. Rozmawiajcie! Porozumienie w łóżku nie rodzi się samo i – podobnie, jak inne sfery Waszego wspólnego życia – wymaga rozmowy, wymiany poglądów, wspólnie podejmowanych decyzji. Nie wstydź się mówić o tym, czego pragniesz. Jeśli do tej pory milczałaś jak grób, prawdopodobnie Twój partner nie ma pojęcia, co tak naprawdę sprawia Ci przyjemność i o czym marzysz.

4. Macie tak mało czasu lub jesteście tak zmęczeni, że Wasz seks trwa zwykle tylko kilka minut, po których praktycznie od razu zasypiacie? Czas na krótki urlop, koniecznie we dwoje! Zawieźcie dzieci do dziadków, wyłączcie służbowe telefony, odłóżcie na bok dodatkowe projekty. Świat się nie zawali, a Wy odpoczniecie i przypomnicie sobie, jak cudownie może być tylko we dwoje. Znajdźcie czas na wspólne gotowanie, długą kąpiel w blasku świec, erotyczny masaż – po rutynie nie pozostanie ani śladu!

5. Jeśli do tej pory stroniliście od erotycznych gadżetów dla dorosłych, najwyższa pora dać im szansę! Nie musicie wywracać Waszego życia seksualnego do góry nogami i sięgać po asortyment dla wielbicieli BDSM. Na początek wystarczą Wam popularne, klasyczne akcesoria, np. wibrator czy erotyczna gra dla par. Wraz z odkrywaniem ich potencjału, będziecie mogli sięgać po kolejne, które wzbogacą i urozmaicą Wasze wspólne chwile.

By przełamać rutynę i na nowo rozpalić ogień namiętności, nie potrzebujecie wiele, a przełom w Waszym życiu erotycznym czai się tuż za rogiem! Wystarczy odrobina wyobraźni, spontaniczność i inicjatywa. Możesz ją podjąć i świetnie się bawić lub biernie czekać aż coś (samo!) się zmieni. Co wybierasz?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x