7 rzeczy, których mężczyźni w łóżku nie znoszą!

Nasi partnerzy nie mówią nam wszystkiego. Przeważnie oszczędzają nam tych informacji, które mogłyby nas urazić czy sprawić nam przykrość. Szczególnie delikatnym i niechętnie podejmowanym przez nich tematem jest seks… zwłaszcza taki, z którego nie są do końca zadowoleni. Czego nie mówią nam wprost?

1. Gdy w sypialni jest cicho, jak makiem zasiał, Twój partner raczej nie przyzna, że Twoje milczenie niespecjalnie mu odpowiada. I choć skrycie marzy, by usłyszeć, jak głośno jęczysz z rozkoszy, nieprędko znajdzie w sobie odwagę, by Ci o tym powiedzieć. Pamiętaj, że Twoje jęki i westchnienia to dla niego największy komplement!

2. Choć powtarza Ci, że jesteś piękna bez względu na to, co masz na sobie i podobałabyś mu się nawet w łachmanach, nie traktuj tej deklaracji zbyt dosłownie. Zamiast wyciągniętego dresu, załóż do łóżka prześwitującą, wykończoną koronką bieliznę – będzie zachwycony!

3. Jesteś zmęczona i nie masz ochoty na seks? Nie zmuszaj się do niego! Twój ukochany wyczuje, że myślami jesteś gdzie indziej i nie w głowie Ci baraszkowanie. Seks dla świętego spokoju nie jest spełnieniem męskich fantazji, a Twój mężczyzna może poczuć się urażony.

4. Nie masz idealnej sylwetki, a mankamenty skrzętnie ukrywasz przed partnerem? Nie rób tego w sypialni! Seks po ciemku i pod kołdrą, pozbawia go przyjemności spoglądania na Twoje nagie ciało. Dla niego jest ono piękne i seksowne bez względu na cellulit i kilka odłożonych tu i ówdzie, nadprogramowych kilogramów!

5. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które wiedzą, czego chcą i nie boją się po to sięgać. Wyjdź z inicjatywą, zachęć do wypróbowania nowej pozycji, zaproponuj erotyczny gadżet dla par. Bądź pewna siebie, dominująca i uwodzicielska, a Twój partner oszaleje na Twoim punkcie!

6. Kusisz, namiętnie całujesz, zakładasz seksowną bieliznę. Dla Twojego mężczyzny oznacza to tylko jedno: masz ochotę na seks! Tymczasem, gdy przychodzi wieczór, Ty całujesz go w policzek, życzysz dobrej nocy i ziewając odwracasz się na drugi bok. Jeśli nie chcesz, by Twój partner poczuł się zwodzony, lepiej go nie prowokuj, gdy wiesz, że na ciąg dalszy nie ma żadnych szans.

7. Za każdym razem, gdy dochodzi do zbliżenia, Ty niemal bez przerwy nasłuchujesz czy nie obudziło się któreś z Waszych dzieci? Odpuść trochę, bo nerwy nie sprzyjają miłosnym igraszkom i skutecznie psują intymną atmosferę. Jeśli nie potrafisz zapomnieć o domownikach za ścianą, zadbaj o odpowiednie wyciszenie sypialni – to powinno rozwiązać problem.

Czasami zupełnie bezwiednie robimy rzeczy, których nasi mężczyźni szczerze nie znoszą. Jeśli i Tobie zdarzają się mniejsze i większe wpadki, drobne grzeszki, nie przejmuj się – popełnia je każda z nas! Na szczęście seks to nie gra na punkty i nie o bycie ideałem w nim chodzi. A o co? O to, by wspólnie z partnerem cieszyć się cudownymi, rozkosznymi chwilami we dwoje!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x