Gra wstępna – 5 pikantnych pomysłów!

Mówi się, że pomijanie gry wstępnej to jeden z największych i najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędów. Czy to oznacza, że panowie jej nie potrzebują? Ależ skąd! To mit, o którym przekonasz się, gdy wcielisz w życie jeden z naszych pomysłów na niezwykłą, pikantną grę wstępną. Twój ukochany będzie zachwycony, a długa gra wstępna na stałe zagości w Waszym miłosnym repertuarze!

Erotyczny masaż to coś, czemu nie sposób się oprzeć – cudownie rozluźnia, rozpala zmysły i wyostrza apetyt kochanków. Wykorzystaj do niego zmysłowo pachnące olejki lub świecę do masażu. Nie zapomnij o odpowiedniej oprawie – subtelna muzyka w tle i przyciemnione oświetlenie w to podstawa! Dzięki nim zapomnicie o codziennych troskach i skupicie się tylko na odczuwanej przyjemności. Zarezerwujcie sobie czas – erotyczny masaż to nie bieg na sto metrów! Nieśpiesznie masuj ciało ukochanego, skrawek po skrawku.

Miłosne igraszki, poprzedzone gorącym flirtem czy wymianą pikantnych wiadomości, nabierają zupełnie nowego charakteru. Gdy Twój ukochany jest w pracy, wyślij mu maila z opisem erotycznej fantazji, którą masz zamiar spełnić, gdy tylko wróci do domu. Zrobi wszystko, by wrócić wcześniej!

Czy może być coś przyjemniejszego niż relaksująca kąpiel po długim, ciężkim dniu pracy? Może – kąpiel we dwoje zdecydowanie bije tę pierwszą na głowę! Zapal w łazience świece, do wody dodaj kilka kropli eterycznego olejku. Nie spieszcie się – niech wzajemne mycie Waszych ciał trwa jak najdłużej, niech towarzyszą mu pocałunki i pieszczoty.

By wyostrzyć zmysły i spotęgować doznania, nie potrzeba wiele – wystarczy kawałek materiału, by Twój partner zapomniał o całym świecie i skupił się na tej jednej, wyjątkowej chwili. Zasłoń mu ocz szarfą lub cienkim szalem i obsyp jego ciało pocałunkami, delikatnie muskaj aksamitem, pawim piórkiem, opuszkami palców. Na przemian możesz pieścić go kostkami lodu i gorącymi ustami – postaw przy łóżku szklankę gorącego napoju i po zanurzeniu w nim warg, dotknij nimi skóry partnera.

Skorzystaj z dobrodziejstw sklepów z erotycznymi akcesoriami dla dorosłych! Wspólny seans z erotycznym filmem czy intymną grą dla dwojga sprawi, że ta noc będzie niezapomniana! Do Waszej sypialni możecie zaprosić również erotyczny masażer, wibrator lub kajdanki – wzbogacona nimi gra wstępna będzie zmysłowa i ekscytująca!

Jeśli do tej pory gra wstępna była dla Was jedynie niewiele znaczącym preludium przed zbliżeniem, najwyższy czas poświęcić jej nieco więcej uwagi. Odpowiednio długa i zmysłowa może stać się cudowną, niezapomnianą przygodą. Wykorzystaj jedną z naszych propozycji i sama się o tym przekonaj!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x