Nie musisz przepłacać, aby inspirować stylem – poradnik dla oszczędnych

Idąc za przykładem blogerek modowych, łatwo jest zobaczyć, że nie trzeba posiadać wielkich kwot, aby inspirować stylem innych. Same dziewczyny często dzielą się swoimi przemyśleniami i sposobami na oszczędności przy zakupach ubraniowych. Sprawdźmy zatem, jak znaleźć promocje modowe i gdzie ich szukać.

Porównuj ceny w sklepie internetowym i stacjonarnym

Często nawet w tym samym sklepie, mało tego, w tym samym czasie, możesz spotkać się z różnymi cenami za ten sam produkt. Gdzie tkwi różnica? W tym, czy kupujesz konkretny model w sklepie internetowym, czy też stacjonarnie. Jak się okazuje w internecie, możemy uzyskać często rabaty, o których w placówce sklepu nawet byśmy nie wiedzieli. Jeśli podczas wyprawy do galerii handlowej spodoba Ci się jakiś konkretny egzemplarz, sprawdź jak wygląda jego cena w internecie. Może okazać się, że akurat załapiesz się na darmową wysyłkę i rabat w jednym.

Programy lojalnościowe

Coraz bardziej popularną praktyką — obecną już nie tylko w marketach spożywczych — są programy lojalnościowe. Dzięki nim za każdym razem, kiedy robisz zakupy w swoim ulubionym sklepie, do Twojego konta przyznawane są punkty, czy zniżki, które uprawniają Cię do ich późniejszego wykorzystania. Jeśli często odwiedzasz konkretny sklep, gdzie oferują Ci program lojalnościowy, jest to z pewnością kwestia do rozważenia.

Kody rabatowe w internecie

Kody rabatowe i promocje w internecie znaleźć możesz na Facebooku, blogach, czy też na stronach internetowych lub aplikacjach, które gromadzą informacje na temat aktualnych ofert marketów i sklepów. Jedną z takich jest np. strona mZakupy.com. Plusem tego typu aplikacji, czy też stron internetowych (mZakupy dostępne są również w wersji mobilnej) jest fakt, że liczne oferty i to nie tylko z branży modowej, ale również kosmetycznej można znaleźć w jednym miejscu. Dlatego warto zaopatrzyć się w przynajmniej jedną taką aplikację i przed zakupami spojrzeć, gdzie czekają na nas najbardziej atrakcyjne oferty.

Kody rabatowe z gazet

Jeśli kupujesz gazety modowe, to dobrym pomysłem jest również wykorzystanie pojawiających się w nich kodów na swoich zakupach. Drukowane zniżki dostępne są zarówno w czasopismach o modzie, jak i galeriach handlowych. Często dodawane są one do zakupów tak, aby móc je wykorzystać przy kolejnej swojej wizycie w danym sklepie.

Zapisz się na newsletter internetowy

„Rękę na pulsie” promocji w Twoim ulubionym sklepie pozwoli Ci trzymać również newsletter danej marki. Prenumerując go, będziesz mogła być pewna, że to właśnie Ty jako jedna z pierwszych będziesz wiedzieć o nadchodzących okazjach zakupowych. Zapisanie się na newsletter, to również szansa na uzyskanie małego bonusu na pierwsze zakupy.

Wyprzedaże

Ostatni, ale chyba najbardziej popularny sposób na zakup tańszych ubrań. Wyprzedaże pojawiają się w sklepach średnio co 3 miesiące — kiedy to zmieniana jest kolekcja wraz z nadejściem nowej pory roku. Kilka miesięcy nie jest długim okresem czasu, dlatego czasem warto wstrzymać się z decyzją o zakupie i poczekać na sezonowe obniżki cen, które mogą sięgać nawet 70%.
Na zakup odzieży w atrakcyjnych cenach sposób jest naprawdę wiele. Wystarczy zapoznać się z kilkoma, a oszczędności wygenerowane przez nas w taki sposób, pozwolą nam na ich wykorzystanie np. na dodatkowe zakupy lub dowolny inny cel.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x