Gel Touch United Beauty – top coat, który zamienia zwykły lakier w żel!

Miłośniczki pięknych paznokci z pewnością doskonale znają już takie metody stylizacji, jak akryl, żel oraz hybryda. Kobiety coraz częściej korzystają z tego typu sposobów na piękny manicure ze względu na niesamowitą wygodę, trwałość oraz bardzo efektowny wygląd. Każda z nas marzy o pięknych paznokciach, na których kolor utrzymuje się przez długi czas. Specjalnie dla pań, które z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą skusić się na hybrydę przedstawiamy nowość. Jest nią specjalny top coat, który każdy klasyczny lakier do paznokci zamieni w żel!

Gel Touch – kilka słów o produkcie oraz marce

Produkt o którym mowa to Gel Touch Top Coat marki United Beauty. Jest to brytyjska firma, która słynie na świecie z wysokiej jakości produktów do stylizacji paznokci. Teraz mamy okazję nabyć je także w Polsce. Gel Touch, to innowacyjny lakier top coat, który sprawia, że manicure staje się trwalszy i wygląda jak hybryda. Jednak w przeciwieństwie do lakieru hybrydowego charakteryzuje się bardzo łatwym sposobem usuwania lakieru. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które obawiają się moczenia paznokci w szkodliwym acetonie czy piłowania warstwy lakieru. Gel Touch to bezpieczna metoda, która gwarantuje brak uszkodzeń na paznokciach podczas jego usuwania. Trwałość, łatwość nakładania oraz usuwania – trzeba przyznać, że to brzmi świetnie. Produkty dotychczas dostępne były w Anglii oraz we Francji, a obecnie mają swoją premierę w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Gel Touch, to odpowiedź na potrzeby klientek, które oczekują efektownego, trwałego manicure przy użyciu zwykłych lakierów do paznokci oraz trwałości, jaką daje lakier hybrydowy. Innowacyjna formuła Gel Touch zapewnia właśnie taką możliwość zamieniając klasyczny lakier w żel.

Jak to działa i czego potrzebujemy?

W ofercie marki United Beauty znajdziemy wszystkie potrzebne produkty do wykonania manicure z użyciem Gel Touch. Na stronie producenta dostępne są lakiery top coat o różnych wykończeniach. Jest to top błyszczący, matowy oraz topy z brokatem w kilku kolorach. Istnieje też możliwość zakupu lampy led w bardzo przystępnej cenie, a nawet całych zestawów, w których znajdują się wszelkie niezbędne produkty. Można też zaopatrzyć się w zestaw mini z malutką przenośną lampką, która mieści się nawet w niewielkiej torebce. Jak już wcześniej zostało wspomniane, cała metoda opiera się na specjalnych topach. Przed użyciem lakieru należy dokładnie odtłuścić płytkę cleanerem lub specjalną, nasączoną nim chusteczką Gel Touch. Teraz wystarczy pomalować paznokcie swoim klasycznym lakierem do paznokci (marka lakieru nie ma znaczenia). Następnie czekamy aż lakier dobrze wyschnie. To bardzo ważne, ponieważ im lepiej wyschnięty będzie lakier kolorowy, tym lepszą trwałość osiągniemy. Kolejny krok to ostateczne utrwalenie i nadanie paznokciom przepięknego żelowego połysku. Aby taki efekt osiągnąć, pokrywamy pomalowane wcześniej paznokcie warstwą Top Coat Gel Touch. Należy to robić starannie, tak aby nie zalać skórek. Ewentualne nadmiary topu, które znajdą się w okolicach skórek usuwamy patyczkiem. Teraz dłoń umieszczamy pod lampą led i czekamy 60 sekund. Po tym czasie przecieramy wszystkie paznokcie cleanerem i nasz manicure jest gotowy. Powinien pozostać z nami przez co najmniej 10 dni. Aplikacja jest bardzo prosta i każdy bez problemu wykona ją samodzielnie w domowym zaciszu.

Usuwanie lakieru

Usuwanie manicure wykonanego przy pomocy Gel Touch jest niezwykle proste. Wystarczy podważyć delikatnie patyczkiem warstwę lakieru, aby zdjąć go w całości z naszego paznokcia. Prawidłowo nałożony lakier powinien odejść bez żadnego problemu w jednym płacie, nie uszkadzając przy tym płytki paznokcia. Taka łatwość usuwania lakieru, który dodatkowo jest bardzo trwały, to argument przemawiający zdecydowanie na korzyść Gel Touch. Nie ma potrzeby piłowania oraz moczenia dłoni w acetonie, który niekorzystnie wpływa na płytkę paznokcia poprzez wysuszanie go.

Trzeba przyznać, że innowacyjny produkt marki United Beauty bardzo nas zainteresował. Jesteśmy ciekawi, jak się sprawdzi i ile wytrzyma na paznokciach. Prawdopodobnie już wkrótce damy znać jakie są nasze wrażenia po przetestowaniu go na własnych paznokciach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x