Konkurs! Dopinguj Artura Szpilkę i wygraj koszulkę z kolekcji #TeamSzpila

Walka Artura Szpilki z Adamem Kownackim odbędzie się z soboty na niedzielę w Nowym Jorku. Z tej okazji wraz z marką Dumny z Pochodzenia organizujemy dla naszych czytelników konkurs. Do wygrania oryginalny Rashguard z kolekcji Artura Szpilki!

Czołowy polski pięściarz wagi ciężkiej w ubiegłym roku został ambasadorem marki Dumny z Pochodzenia. Wspólnie z firmą wydał linię odzieży sportowej #TeamSzpila. Specjalnie dla czytelniczek oraz czytelników naszego serwisu startujemy dzisiaj z konkursem, w którym do wygrania jest wyjątkowa koszulka + zdjęcie z autografem Artura!

Zespół modoweinspiracje.pl kibicuje polskim bokserom! Sercem związani jesteśmy jednak z Arturem, któremu życzymy jak najlepiej dlatego nasza zabawa będzie polegała na wymyśleniu przez Was hasła dopingującego Artura Szpilkę! Autor komentarza z największą ilością reakcji na Facebooku wygrywa oryginalny Rashguard z kolekcji #TeamSzpila (w rozmiarze L). Liczymy na Waszą kreatywność i życzymy udanej zabawy!

Nagrodą jest Rashguard z kolekcji #TeamSzpila od Dumnyzpochodznia.pl

Zasady:

◦ Konkurs przewidziany jest dla subskrybetnów naszego serwisu. Dołącz do subskrybentów!
◦ Hasło dopingujące Artura Szpilkę przed sobotnią walką należy zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku.
◦ Hasło z największą ilością reakcji Facebookowych wygrywa!

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest serwis modoweinspiracje.pl z siedzibą w Bydgoszczy.
2. Fundatorem nagrody jest serwis modoweinspiracje.pl.
3. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zasady i przebieg Konkursu oraz wyłaniania zwycięzców:

1. Konkurs przewidziany jest dla użytkowników serwisu Facebook oraz subskrybentów seriwsu modoweinspiracje.pl.
2. W konkursie mogą uczestniczyć jedynie osoby pełnoletnie, lubiące profil serwisu modoweinspiracje.pl.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem informującym o konkursie dodać propozycję swojego hasła dopingującego Artura Szpilkę przed sobotnią walką.
4. Komentarz, który zbierze największą ilość reakcji Facebookowych do godziny 21:00 w sobotę (15 lipca 2017) wygrywa.
5. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany w ciągu 24 godzin od zakończenia konkursu za pomocą odpowiedzi na komentarz pod postem konkursowym na profilu modoweinspiracje.pl oraz w wiadomości prywatnej.
6. Treści udostępniane w ramach zgłoszeń konkursowych nie mogą naruszać dóbr osobistych ani łamać praw autorskich osób trzecich.
7. Osoby używające w swych wypowiedziach treści uważanych powszechnie za obraźliwe będą automatycznie blokowane na profilu modoweinspiracje.pl, co za tym idzie wykluczone z zabawy konkursowej.
8. Osoby przystępujące do konkursu automatycznie akceptują regulamin.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x