Supermodelka plus size – nowy rewolucyjny program telewizji Polsat

W polskiej branży modowej szykuje się kolejna rewolucja. Ruszyły castingi do nowego programu telewizyjnego, który będziemy mieli okazję śledzić już jesienią 2017 roku. Będzie to show, w którym modelki plus size zmierzą się ze swoimi słabościami w walce o wygraną w programie telewizji Polsat i tytuł supermodelki plus size.

Nowe show Polsatu opiera się na formule oryginalnego niemieckiego programu o nazwie „Curvy Supermodel”. Podbił on serca widzów i tym samym stał się bardzo wyczekiwanym programem także w innych krajach. Polska wersja powstanie na licencji firmy Armoza Formats. Program może stać się prawdziwym hitem.

Na casting mogą zgłaszać się panie, które mają skończone od 18 do 28 lat, minimum 170 cm wzrostu, a ich rozmiar to co najmniej 42 lub większy. Program poprowadzi czteroosobowe jury, a w jego składzie znajdą się projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, najbardziej znana polska modelka plus size Ewa Zakrzewska i model Rafał Maślak. Mentorką uczestniczek natomiast będzie słynna blogerka Macadamian Girl. W kolejnych odcinkach będą występowali także specjalni goście oraz eksperci. Na uczestniczki czeka wiele wyzwań, w których zmierzą się ze swoimi lękami oraz słabościami. Sprawdzą się też między innymi w tańcu, grze aktorskiej oraz spróbują swoich sił w reklamie telewizyjnej. W pierwszej polskiej edycji programu przewidzianych jest 10 odcinków show.

fot. Polsat

Wiadomość o programie z pewnością ucieszy wiele kobiet, które do tej pory nie mogły realizować swoich marzeń o modelingu ze względu na obfite krągłości. Teraz jednak będą miały okazję to zrobić zgłaszając się do programu, w którym to właśnie większy rozmiar jest wymagany.

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju mody plus size. Coraz więcej marek wychodzi naprzeciw kobietom o krąglejszych kształtach, tworząc specjalne kolekcje lub rozszerzając rozmiarówkę o jeszcze niedawno niemożliwe do zdobycia rozmiary ubrań. Czyżbyśmy powoli kończyli ze stereotypem, że tylko nosząc mały rozmiar możemy czuć się piękne? Faktem jest, że coraz częściej mówi się o odejściu od mody na bardzo szczupłe sylwetki na rzecz pełniejszych kształtów. Nadchodzi moda na kobiety dumne ze swojego ciała niezależnie od rozmiaru, na kobiety silne i piękne, kobiety bez kompleksów.

fot. Polsat

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x