Śnią Ci się perfumy? Zobacz, co to znaczy!

Miałaś kiedyś realistyczny sen z perfumami w roli głównej? Zastawiałaś się może, co może oznaczać taka senna wizja? Przedstawiamy ci najczęściej spotykane sny o perfumach wraz z objaśnieniami ich znaczenia – przekonaj się, czy Twój sen ma „drugie dno”!

Sny, którym towarzyszą wrażenia zapachowe

Śniło Ci się kiedyś, że wąchasz konkretny flakonik swoich ulubionych perfum, np. Moschino czy Marc Jacobs, i czujesz ich rzeczywisty zapach? Tak realistyczna sytuacja to rzadkość, choć oczywiście może ona mieć miejsce. Sny o wąchaniu perfum same w sobie nie są bez znaczenia. Jeśli w śnie wąchasz perfumy, możesz spodziewać się rozczarowania lub zawodu – najprawdopodobniej na polu miłosnym. Może to też oznaczać, że w Twoim najbliższym otoczeniu znajdują się wrogowie.

Wdychanie perfum rozpylonych w powietrzu wokół Ciebie niesie z sobą z kolei całkiem inne przesłanie. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie czeka na Ciebie jakieś szczęśliwe wydarzenie. Jeśli na dodatek czujesz, że jest to miły, przyjemny zapach zaznasz szczęścia w miłości.

Gdy śnisz o kupowaniu lub dostawaniu perfum

Zamykasz oczy i śnisz o tym, że znajdujesz się w pięknej perfumerii z ogromnym wyborem perfum z całego świata. Przechodzisz pomiędzy półkami, powoli sprawdzasz różne flakoniki i wreszcie wybierasz te idealne perfumy – trzeba je kupić! Okazuje się, że choć kupowanie perfum to bardzo przyjemna sprawa, śnienie o tym niesie z sobą zdecydowanie negatywne przesłanie.

Jeśli w swoim śnie kupujesz perfumy, może to oznaczać, że będziesz mieć kłopoty finansowe spowodowane nadmiernymi, niezbyt przemyślanymi wydatkami. Taki sen oprócz rozrzutności może być też oznaką dobroduszności – może zastanawiasz się właśnie nad przekazaniem środków na jakąś organizację charytatywną? Śnisz o tym, że podczas wybierania perfum próbujesz je na sobie? Najprawdopodobniej w najbliższym czasie usłyszysz sporo pochlebstw pod swoim adresem.

Co z perfumami w roli prezentu? Jeśli śnisz o tym, że sprawiasz komuś prezent w postaci perfum, spotka Cię szczęście w miłości. Otrzymanie perfum w prezencie można z kolei odczytywać jako znak dalekiej podroży, która Cię czeka w przyszłości.

Flakoniki perfum w sennych marzeniach

Rozlanie ulubionych perfum lub rozbicie flakonika z nimi to strata, która potrafi zepsuć humor na cały dzień. Okazuje się, że w świecie sennych marzeń również niesie to negatywne przesłanie. Rozlanie perfum może oznaczać utratę źródła szczęścia lub stratę czegoś cennego przez nieuwagę. Jeśli w Twoim śnie flakonik z perfumami zbije się, czeka Cię nieszczęśliwe zakończenie – na polu prywatnym lub zawodowym.

Co jeszcze mogą oznaczać sny o perfumach?

Chińskie mądrości ludowe uważają sny za perfumach za jednoznacznie zły omen. Zgodnie z nimi oznaczają one, że o Twoją duszę walczą dobre i złe demony oraz duchy – sen o perfumach może być znakiem tego, że złe duchy pokonają Twoją duszę. Nawet w dzisiejszych czasach przesądni Chińczycy, którym przyśni się flakonik z perfumami, wyczekują złych nowin i niepomyślności w życiu codziennym.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x