Pacynki Nivea – poznajcie całą rodzinkę!

Nivea wystartowała z nową loterią promującą swoje kosmetyki. Główną nagrodą są trzy samochody marki Skoda (rozlosowane wsród uczestników). Nas jednak zaintrygowała nagroda gwarantowana – rodzina pacynek.

W naszym kraju aktualnie trwa szał na świeżaki. Maskotki, które z przyczyn nam bliżej nieznanych zawładnęły świadomością młodszych konsumentów dyskontu oraz ich rodziców. Nie ma w tym oczywiście nic złego i bardzo cieszymy się z tego typu aktywności kolekcjonerskich.

Podobną drogę wybrał znany producent kosmetyków. Ty razem mamy do czynienia z rodziną kolorowych pacynek. Każda z nich reprezentuję konkretną grupę kosmetyków. Pan Żelek, Madame Pianka czy Kremik Remik mogą okazać się sporym sukcesem promocyjnym. Tym bardziej, że próg gwarantowanej nagrody jest dość atrakcyjny – wynosi 25 zł (dwie pacynki).

Co zrobić aby otrzymać pacynki Nivea?

Wystarczy zakupić produkty marki Nivea za minimum 25 zł zachować paragon. Zarejestrować się na stronie NIVEA i wypełnić formularz. To wszystko. Pacynki trafiają do nas! Dodatkowo bierzemy udział w losowaniu nagrody głównej – samochodu Skoda Octavia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x