Ekskluzywne sejfy – czyli bezpieczeństwo w modzie!

Moda i bezpieczeństwo mają ze sobą wiele wspólnego. Jedno i drugie dla wielu potrafi być bezcenne. Podobnie jest z przyszłością, którą staramy się zabezpieczyć inwestując w różne lokaty kapitału. Niektóre z nich przechowujemy w domu. Czy w sposób bezpieczny?

Z produktami luksusowymi jest tak, że dodatkowo potrzebują luksusowego otoczenia. Czy można połączyć bezpieczeństwo, styl i nowoczesność? Czy otoczenie oraz zabezpieczenie naszych lokat może stać się również inwestycją?

Modne sejfy – indywidualne podejście

Poznajcie sejfy Kastelo. Produkty wykonane z niezwykła precyzją i co najważniejsze dla ich nabywców w modnym stylu. Kastelo to coś więcej niż forma zabezpieczenia pasywnego. To również element wystroju wnętrz, o charakterze którego w pełni decydujemy. Nie jesteśmy ograniczani w tym przypadku sztampowym formami. W zależności od tego, w jakim otoczeniu będzie się znajdował, dobierzemy do niego odpowiedni materiał, np. skórę nappa. Wybierzemy indywidualny kolor powłoki zewnętrznej, okuć. Zadecydujemy również o materiałach, które wyścielą wnętrze sejfu. Może mieć to znaczenie w przypadku przechowywania produktów delikatnych lub wymagających dodatkowego zabezpieczenia. Mało? Nie zapominajmy o wewnętrznym oświetleniu i komunikacji ze światem zewnętrznym.

Sejf z ochroną aktywną 24 godziny na dobę

Moda to również nowoczesne technologie. O nich nie zapomniano w trakcie procesu projektowego. Wszystkie sejfy z lini Kastelo wyposażone są w Elektroniczny System Nadzoru Sejfu. Czym jest eESNS? To aktywna ochrona zespolona z Twoją siecią WiFi i wysyłająca bieżącą informacją na temat tego, co w danej chwili dzieje się z Twoim sejfem na smartfon lub tablet. System zapewnia również pełną kontrolę nad historią użytkowania szafy (biling otwarć/zamknięć). Dodatkowo sejf można bezprzewodowo podłączyć do istniejącej już instalacji alarmowej.

Stalpol – polska myśl technologiczna

Producentem ekskluzywnej linii sejfów Kastelo jest polska firma Stalpol z Bydgoszczy. Jako jedni z pierwszych zapewnili sowim klientom dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. W chwili obecnej poza sejfami w ofercie firmy znajdują się również szafy na broń oraz skrytki depozytowe.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x