Luzaczka z klasą – jak nią być?

Bliżej Ci do stylu Dody niż Pierwszej Damy, jednak lubisz ładne i luksusowe rzeczy? Moda jest po to, żeby szaleć! Nic nie stoi więc na przeszkodzie, abyś była luzaczką z klasą. Załóż perły i dresy, i leć podbijać miasto!

Po prostu rób, co chcesz!!!

Możesz swobodnie wzorować się na wielu gwiazdach pop czy kina. Kobiety, które osiągnęły sukces potrafią mieć na tyle pewności siebie, aby być całkowicie sobą. Oczywiście niekiedy ulegają tymczasowym trendom, ale niektóre z nich nie wstydzą się wciąż wyjść z domu w bluzie dresowej, a swoje nietypowe kreacje potrafią czasami nawet sprowadzić na salony. Nie przejmuj się tym, że dane połączenie może być nietypowe, bo żadna z Twoich koleżanek nie zakłada eleganckich kozaczków do sportowego t-shirtu. Przecież to właśnie Twój styl – zupełny luz!

Sięgaj po uznane marki

Klasy i stylu przydadzą Ci znane na całym świecie marki modowe, które stanowią autorytet dla pomniejszych producentów i firm. Zrezygnuj z H&M-u na poczet projektantów, których nazwiska są doskonale rozpoznawalne. Jeśli do ulubionego out-fitu dodasz torebkę Dolce&Gabbana czy Chanel, pokażesz, że jesteś luzaczką z klasą. Uwielbiasz dresy? Sięgnij po te, które wychodzą spod rąk najbardziej znanych projektantów. Możesz wzorować się na stylu sportowo-eleganckim. Podkreślisz wtedy swój luz, a zarazem nikt nie obwini Cię za brak stylu, klasy czy elegancji.

Dodatki, które znaczą najwięcej

Pamiętaj, że swoją klasę możesz potwierdzić i podkreślić przez niewielkie dodatki – sam strój może niewiele znaczyć. Swoją oryginalność z pewnością możesz oprzeć właśnie na akcesoriach. Perfumy Juicy Couture tak, jak i cała marka, są kwintesencją wysmakowanej luzackości. Masz być sobą i cieszyć się wygodą, a przy tym być damą. Brzmi jak zabawa, prawda? Popatrz tylko na Ritę Orę, Rihannę czy Emmę Roberts – one świetnie łączą sport z klasą i mieszają style. Ty też możesz!

Bądź pewna siebie

Gdziekolwiek nie jesteś i jakkolwiek byś nie była ubrana – zawsze zachowuj się z godnością i pewnością. Twoja postawa i duma znaczą więcej niż to, jak wyglądasz. Możesz wyglądać, jak chcesz! Jednak Twój luz nie może oznaczać, że zachowujesz się bez klasy. Możesz być ubrana w dresy czy buty sportowe i mieć spięte w kucyka włosy, ale Twój wygląd nie będzie wpływał na Twoje dobre samopoczucie oraz klasę. Zawsze myśl o sobie w kategoriach księżniczki! Bądź jednak miła, radosna i życzliwa. Wtedy Twoje luzactwo na pewno nie zostanie uznane za przejaw złego smaku.

Dopasowuj się do sytuacji (czasami)

Wtedy, kiedy możesz – próbuj dostosować się do okazji, szczególnie jeśli naprawdę wymaga od Ciebie sztywniejszego wyglądu. Jednak to, że czasami ubierzesz się bardziej odpowiednio nie oznacza, że musisz stracić swój luz. Kiedy strój jest poważny, możesz nadrabiać zachowaniem. Oczywiście, jeśli nie jest to wybitnie źle widziane! Pamiętaj, że najważniejsze, to żebyś Ty świetnie się bawiła. Nie musisz rezygnować z tego, co lubisz, ani z tego, jaka jesteś, aby mieć jednocześnie klasę!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x