Kamiland – marka odzieżowa od Kamila Stocha!

Człowiek staje się legendą, gdy osiąga rzeczy niemożliwe. Niebywała misja w tym przypadku po raz kolejny się powiodła. Nie chodzi nawet o wygranie Turnieju Czterech Skoczni w tak wielkim stylu. Chodzi o wywołanie zbiorowej radości w tak wielu polskich domach. Musimy przyznać, że Kamil Stoch ma do tego dryg. Jego modowa kolekcja wywołuje podobne odczucia.

Kamiland – to odzwierciedlenie krainy otaczającej na codzień naszego zawodnika. Widzimy w kolekcji sporo radości i zaangażowania. Produkty wytwarzane są zgodnie z sugestiami, oczekiwaniami kibiców. (Jak widać Kamiland nie musiał dorabiać tutaj specjalnej filozofii lansowanej ostatnio przy wprowadzaniu na rynek marki Nyden przez H&M 😉 Kamil deklaruje, że bierze czynny udział w trakcie procesu twórczego.

Co w aktualnej kolekcji? Przede wszystkim zimowe czapki wykonane z akrylowej przędzy z mikropolarowymi podszewkami. Jeżeli chodzi o zestawienia kolorów, chyba każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie modele z pomponami oraz bez finezyjnego wykończenia. Wszystkie czapki sygnowane na skórzanej wszywce inicjałami Kamila.

W aktualnej kolekcji znajdziecie również t-shirty, kurtki oraz softshelle w zaskakująco atrakcyjnej cenie. Nie będziemy Wam zdradzać wszystkiego bo liczymy, że sami odwiedzicie Kamiland i przyjrzyjcie się z bliska ofercie. Dla nas kolejną ważną informacją jest deklaracja produkcji odzieży w Polsce. Mamy nadzieję, że Kamiland w niedalekiej przyszłości pojawi się w świadomości konsumentów w odseparowaniu od marki jaką jest nasz niesamowity skoczek. Produkty wyglądają na tyle dobrze, że nie powinny mieć problemu ze zdobyciem wysokiej pozycji we własnej kategorii.

fot. kamiland.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x