Sklep Zary, jakiego jeszcze nie było! Lustro zastąpi stylistę

Należąca do hiszpańskiej grupy Inditex Zara, otwiera pierwszy na świecie sklep dedykowany zakupom typu „kliknij i odbierz”. Nowy pop up store powstaje w Westfield Stratford City we wschodnim Londynie.

W dziedzinie fast fashion Zara nie ma sobie równych – modowy gigant od lat zaskakuje rekordowymi wynikami sprzedaży. Teraz pozycja marki ma szansę stać się jeszcze silniejsza, a wszystko za sprawą nowego, innowacyjnego sklepu integrującego handel online i offline. Co to oznacza w praktyce?

W nowo powstałym sklepie klienci będą mieli możliwość odbioru złożonego online zamówienia jeszcze tego samego dnia, a zapłacą za nie telefonem lub aplikacją Zary. Dwukondygnacyjny klep wyposażony będzie w automatyczny punkt odbioru obsługiwany przez zrobotyzowany magazyn. To jednak nie koniec innowacji! Najciekawsze rozwiązanie czekać będzie w przymierzalniach. W lustra wbudowany został specjalny system rekomendujący kolejne produkty pasujące do przymierzanej rzeczy. Technologia nie tylko doradzi odpowiednią koszulę czy spodnie, ale także sprawdzi dostępność ich rozmiarów i zaproponuje dodatki, które uzupełnią nasz look. Czy właśnie tak będą wyglądać zakupy przyszłości?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x