Biżuteria na wyjątkowy dzień

Wiele kobiet już od najmłodszych lat marzy o ślubie. Wyobraża sobie, jak będzie wyglądać uroczystość oraz kreuje w myślach strój, w jakim pokaże się gościom – zaczynając od sukni ślubnej, na butach czy fryzurze kończąc. Każda przyszła Panna Młoda staje przed trudną decyzją: jaką suknię ślubną wybrać i jakie dodatki będą do niej odpowiednie? Zobacz, jakie trendy obowiązują i jak nie wpaść w pułapkę.

Biżuteria ślubna

Wybór sukni ślubnej jest oczywiście najważniejszy – w końcu ona znajduje się w samym centrum. Wszyscy goście zwracają na nią uwagę i to właśnie ona dyktuje styl całej reszty – pod nią dobiera się dodatki, buty czy fryzurę. Biżuteria do ślubu musi być odświętna, w końcu wyjątkowa okoliczność zobowiązuje do zainwestowania w najlepszej jakości akcesoria. Naszyjnik z diamentami może doskonale zwracać uwagę innych na dekolt – szczególnie gdy suknia go odkrywa. W wyborze biżuterii powinna kierować nami jedna zasada – unikać przepychu. Nie ma nic gorszego, niż nałożenie na siebie zbyt dużej ilości dodatków.

Nieoczywiste rozwiązania

Ślub dla wielu z nas kojarzy się z bielą. To całkowicie zrozumiałe, ponieważ tradycja nakazuje, aby w tym kolorze była suknia Panny Młodej oraz wystrój sali – poczynając od stołu i obić krzeseł, na kwiatach kończąc. Jednak w dzisiejszych czasach jest więcej możliwości. Zwiększyła się tolerancja dotycząca doboru barw, dlatego dodatki, takie jak kolczyki do ślubu, nie muszą już być tradycyjne. Wiele odważnych kobiet decyduje się na mniej klasyczne rozwiązania. Ceniące kreatywność i odwagę, chętnie sięgają po kolorowe dodatki, charakteryzujące ich szalony temperament. Kolorowa biżuteria to doskonałe urozmaicenie dla tradycyjnego image’u Panny Młodej. Biżuteria ślubna nie musi więc być nudna – dzisiaj stwarza okazję do wielu kombinacji kolorystycznych, a także wyboru nieoczywistego motywu – to szczególnie atrakcyjne dla tych, które lubią wyróżniać się w tłumie.

Kolczyki do ślubu

Kolczyki ślubne to jeden z elementów, na które przyszła Panna Młoda powinna zwrócić uwagę. Przede wszystkim mają współgrać z resztą biżuterii i stylem sukni ślubnej, ale także odpowiadać kształtowi twarzy. Z tego względu nie należy ślepo podążać za obowiązującymi trendami. Nie każdej pasuje określony styl biżuterii, a źle dobrana zamiast zdobić, będzie szpecić. Warto wiedzieć, które kolczyki czy naszyjniki są obecnie w modzie, ale o zakupie powinny decydować inne motywacje – relacja z kształtem twarzy czy resztą garderoby.

Nie tylko dla Panny Młodej

Biżuteria do ślubu to nie tylko ta przeznaczona dla Panny Młodej. W końcu żeńska część gości także wybiera na tę uroczystość odświętne kolczyki, bransoletki czy naszyjniki, które będą zdobić ich kreacje – pod tym względem nie powinny być zbyt strojne, aby nie przytłumić wyglądu Panny Młodej – w końcu to ona ma być „na świeczniku”. Warto również zdecydować się na rozwiązania, które będą mogły być wykorzystywane na inne okazje – święta czy urodziny.

Bogaty wybór biżuterii w atrakcyjnych cenach znajdziesz pod linkiem: https://aniakruk.pl/bizuteria/slubna.html.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola Smyk
5 lat temu

Piękna biżuteria, chętnie coś takiego bym sobie kupiła. Unikatowe wzory, które spodobają się każdej kobiecie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x