Nowości w świecie lakierów hybrydowych – wielowymiarowe lakiery magnetyczne

Lubicie ciekawe efekty na paznokciach? Jeśli tak, to z pewnością zainteresują Was nowe kolekcje magnetycznych lakierów hybrydowych. Chociaż tego typu hybrydy są na rynku już od dłuższego czasu, teraz pojawiła się ich nowa ulepszona wersja. Trójwymiarowy kolor i mieniące się wzory – wszystko to wyczarujesz przy pomocy magnesu. Zobacz jakie nowości przygotowali producenci hybryd.

 

Lakiery typu cat eye cieszą się dużą sympatią wśród miłośniczek pięknych paznokci. Dla tych, którzy lubią ten efekt producenci lakierów hybrydowych przygotowali nowość. Teraz efekt kociego oka ma większą głębię i sprawia wrażenie bardziej trójwymiarowego. Lakiery są półtransparentne.  Można je aplikować na różne kolory bazowe. W ten sposób za każdym razem uzyskujemy inne efekty. Najpiękniej prezentują się na ciemnych odcieniach, szczególnie na kolorze czarnym.

 

Kolekcja lakierów magnetycznych Nails Company Magnetique Moon 6ml 35 zł

 

Kolekcja lakierów magnetycznych Semilac Cat Eye 3D 7ml 33zł

 

Kolekcja lakierów magnetycznych NeoNail Cat Eye 5D 6ml 34 zł

Wielowymiarowe magnetyczne lakiery znajdziemy w ofercie kilku znanych producentów, takich jak Nails Company, Semilac oraz NeoNail. Każda z firm oferuje kilka odcieni efektów. Wszystkie lakiery aplikujemy w ten sam sposób. Na utrwaloną bazę nakładamy lakier bazowy, na którym chcemy stworzyć trójwymiarowy, mieniący się efekt. Kolor utwardzamy i pokrywamy lakierem magnetycznym, a następnie przed utrwaleniem przykładamy magnes tworząc fantazyjne wzory. Magnes można przykładać na różne sposoby i za każdym razem cieszyć się innym ciekawym efektem. Po utrwaleniu pierwszej warstwy powtarzamy czynność jeszcze raz aby wzmocnić efekt. Na koniec paznokcie pokrywamy topem i manicure jest gotowy.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x