Beauty Days 2018 w Ptak Warsaw Expo już 21-23 września!

Targi Beauty Days to wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną kierowane do profesjonalistów oraz wszystkich miłośników piękna! Na odwiedzających będzie czekać ponad 400 Wystawców z Polski i zagranicy. Silną grupę będą stanowić Wystawcy z Chin i Korei, a ponadto firmy m. in. z Włoch, Francji, Turcji, Niemiec, Rosji, Czech i Ukrainy.

Dla Wystawców oraz Odwiedzających przygotowano wiele atrakcji, a wśród nich m. in.: Barber Battle – Międzynarodowa Bitwa Barberów, gość specjalny – Darryn Pitman International Barbering Educator
. Ogólnopolski Plebiscyt Beauty Point w którym internauci wybiorą najlepsze salony w kategoriach: salon kosmetyczny, salon fryzjerski, salon manicure, Day Spa. Beauty Days Blogger
 – do udziału w Targach zaproszone zostaną najciekawsze osobowości beauty blogosfery. Na blogerki będzie czekać wiele ciekawych aktywności m. in.: spotkania z najpopularniejszymi blogerkami, spotkania z celebrytami, warsztaty, porady od bardziej doświadczonych blogerek dla początkujących, pakiet powitalny od Organizatora Ptak Warsaw Expo oraz upominki od Wystawców.

Jedną z ciekawostek jest fakt, że po raz pierwszy w Polsce zagości strefa koreańskiej pielęgnacji! Ponad 40 firm z Korei Południowej zaaranżuje przestrzeń 800m2 na których odwiedzający będą mogli poznać sekrety urody Koreanek i przetestować ich najlepsze produkty.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na temat tego wydarzenia. Przypominamy, że targi Beauty Days odbędą się w Ptak Warsaw Expo już 21-23 września 2018! Oczywiście w trakcie samego wydarzenia nie zabraknie zespołu modoweinspiracje.pl, który na bierząco będzie zdawał relacje z samej imprezy!


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x