„Never trust a man with no books” Pierwsza kolekcja Ani Kuczyńskiej dla mężczyzn!

„Never trust a man with no book” to nazwa nowej, kapsułowej kolekcji stworzonej przez Anię Kuczyńską – jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantek. Jako pierwsza, w całości dedykowana jest mężczyznom. Tworząc ją, projektantka inspirowała się polską muzyką jazzową i new romantic oraz słynnymi, męskimi postaciami, takimi jak Alain Delon, Timothèe Chalamet, Angelo Badalamenti oraz zmarły przedwcześnie lider zespołu JoY Division, Ian Curtis. Ubrany w projekty Ani mężczyzna to marzyciel, interesujący się kulturą oraz sztuką. O swojej nowej kolekcji, Ania Kuczyńska mówi tak:

Chciałam stworzyć mojego mężczyznę – nową sylwetkę, nad którą długo pracowałam. Inspirował mnie nowy, współczesny romantyzm – wolny od ostrych kategorii płci i wieku. Kolekcję dedykuję mężczyznom, którzy są prawdziwi, kochają mocno i lubią czytać książki.

W kolekcji znalazły się spodnie w stylu lat. 80., koszule ze stójkami oraz ubrania z charakterystycznymi plisami. Odzież powstała z organicznych, ekologicznych tkanin. Dominująca kolorystyka to czerń, biel i błękit. Dostępna jest w butiku projektantki przy ulicy Mokotowskiej 61 w Warszawie oraz na Showroom.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x