Top model sezon 7 (jesień 2018) – ruszają castingi!

Amerykański format nad Wisłą przyjął się znakomicie. Program mający na celu wypromowanie przyszłe modelki lub modeli doczekał się w Polsce już 6 edycji. Dlatego bardzo cieszymy się, że jesienią zobaczymy kolejną, już 7 odsłonę programu. Według informacji przekazanych przez oficjalną stronę programu, ruszył właśnie casting internetowy!

Ciekawostką jest to, że pierwszy raz mamy do czynienia z castingiem internetowym. Kandydaci proszeni są o nagranie filmu promocyjnego, który ma podkreślić kreatywność przyszłych uczestników. W castingu mogą brać udział osoby w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się do programu po dostarczeniu pisemnej zgody od opiekuna prawnego. Jednym z ograniczeń jest wzrost – minimum 160 cm.

Castingi do top model 7 – gdzie i kiedy się odbędą?

Jak podają producenci już w maju mają ruszyć castingi w pięciu polskich miastach. Gdzie możemy się ich spodziewać? Informacja na temat konkretnych lokalizacji ma pojawić się wkrótce. Przyglądając się jednak castingom z poprzednich edycji możemy być jednak pewni miast takich jak: Warszawa, Gdańsk czy chociażby Kraków. O pełnej liście będziemy informować na bieżąco!

Czego możemy spodziewać się w nowej edycji?

Pewnym jest jedynie obsada jurorska programu. Już teraz producenci zapowiedzieli udział znanych i lubianych postaci kojarzonych przede wszystkim z tym formatem. Nie zabraknie więc głównej dowodzącej Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego czy Marcina Tyszki. Poza obsadą jurorską możemy spodziewać się Michała Piróga, jako swoistego „mentora” grupy przyszłych kandytatów oraz wielu gości. Możemy przypuszczać, że nie zabraknie w nim grona polskich super modelek, znanych modowych influencerów czy uczestników poprzednich edycji. Czy podobnie jak w poprzednich edycjach pojawi się Anja Rubik? Mamy nadzieję, że tak! Mniejsze restrykcje co do wzrostu, inne spojrzenie na wiek uczestników – to jedne z tych wyróżników, na które zwracała uwagę Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN. Świat mody przechodzi pewną ewolucję a produkty sprzedawane są głównie przez osoby wpływowe (np. w mediach społecznościowych). Czy możemy się spodziewać w Top Model osób po 30 lub 40 roku życia?

Casting Internetowy do Top Model – jak się przygotować?

Casting internetowy jest przeprowadzany po raz pierwszy. Przypuszczamy, że może być mocno decydujący w kwestii wyboru przyszłych uczestników. Film przesłany do produkcji może trwać maksymalnie jedną minutę i nie może być większy niż 40 mb. Odpadają więc filmy w 4k i HD. Zwróćcie na to uwagę! Pomijając wymagania techniczne warto skupić się mimo wszystko nad samą formą. Z uwagi na same ograniczenia techniczne odpada idealna ocena Waszej postawy jako modela lub modelki. Postawcie na Waszą osobowość! Liczy się ekspresyjna forma i zaprezentowanie swojego (najlepiej ekspresyjnego) charakteru. Jeżeli macie jakąś wyjątkową umiejętność – zaprezentujcie ją!Jako inspirację przypominamy jeden z odcinków Top Model w którym Dawid Woliński zwraca uwagę jak ważne są media społecznościowe. To prawda! Weźcie to pod uwagę w trakcie kręcenia waszego filmiku promocyjnego. 1 minutowy film prawdopodobnie musi nawiązywać formą do tych znanych z social media. Tego typu materiały pozwalają stwierdzić, czy przyszły kandydat będzie w stanie sprawnie poruszać się w tym świecie, który aktualnie skupia największą ilość reklamodawców – czyli Waszych przyszłych klientów!

Top Model 7 – kiedy emisja?

Produkcji możemy spodziewać się jesienią. Godziny oraz dzień emisji nadal pozostaje tajemnicą! O wszystkich informacjach ze świata Top Model 7 będziemy informować na bieżąco. Jeżeli tak samo jak my nie możecie doczekać się jesiennej edycji zostawcie u nas swój komentarz. Jeżeli chcecie pojawić się w domu modelek, napiszcie jak Wy zaprezentowalibyście się na jednominutowym filmie!


fot. topmodel.tvn.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x