Belt Bag jako uzupełnienie festiwalowej stylizacji!

Niespełna rok temu pisaliśmy o powrocie „nerek” na modowe salony. Jak widać trendy mają to do siebie, że uwielbiają ewolucje. W chwili obecnej marki modowe stawiają na belt bag. Rozwinięta koncepcja, w bardziej eleganckim stylu? Czemu nie!

Produkty na rynku nie pojawiają się bez wyraźnej przyczyny. Otaczający na świat stał się jednym wielkim pokazem mody. W chwili obecnej najlepszą rewią są wszelkiej maści festiwale muzyczne. Pokazała to już tegoroczna Coachella. My osobiście czekamy na „modowe” szaleństwo w w wykonaniu polskich infulencerów na tegorocznym Open’erze w Gdyni. Co ma wspólnego z tym torebka na pasku?

Jest przede wszystkim wygodna, uwalania ręce. Pozwala dopełnić w sposób znaczący stylizację i co najważniejsze jest bardzo praktyczna. Wbrew pozorom zmieścisz w niej najpotrzebniejsze rzeczy. Dlatego uważamy, że belt bag stanie się nie tylko trendem festiwalowym, ale również dopełnieniem eleganckich stylizacji. Saszetki, nerki, belt bagi, fanny packs w nowym wydaniu już królują na instagramie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x