Smart bransoletka od Beacon & Lively

O biżuterii smart pisaliśmy już kilkukrotnie. Rynek cały czas oswaja się dopiero z wizjami zaproponowanymi przez producentów, dlatego te produkty nie są na codzień widywane na naszych ulicach. Pod kontem funkcji nadal nie możemy spodziewać się znaczących rewolucji. W kwestii designu już tak!

Poznajcie bransoletkę od Beacon & Lively. Bransoletka w kwestii funkcji nie wyróżnia się od tych obecnych już na rynku. W zasadzie mamy do czynienia z tym samym schematem. Dzięki sygnalizacji kolorystycznej otrzymujemy informację na temat powiadomień wyskakujących w naszym telefonie. Konkretny kolor możemy dopasować do danego typu notyfikacji. Zyskujemy wtedy pełna elastyczność i po telefon sięgamy tylko w sytuacjach przez nas pożądanych. To napewno dobre rozwiązanie. Tego typu rozwiązanie pozwala nam uwolnić się od telefonu i skupić na rzeczach ważnych. Producenci przy okazji lansują idee, którą my wspieramy z całego serca: „telefon na stole to złe maniery”!

Do tego ten design! W przeciwieństwie do wcześniej opisywanych przez nas bransoletek, produkt od Beacon & Lively wyróżnia się delikatnym wzornictwem i bardzo przemyślanym sposobem podświetlenia, które nie rzuca się mocno w oczy. Więcej biżuterii a mniej technologii na pierwszy rzut oka. Właśnie o to chodzi!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x