Omega the Trésor collection – ambasadorką Kaia Gerber

Zegarki Omega w sposób masowy kojarzą się przede wszystkim z postacią Jamesa Bonda, fikcyjnego szpiega, bohatera powieści Iana Fleminga. To wszystko zasługa skutecznego lokowania produktu w wielu adaptacjach firmowych. Dzięki temu Omega zdołała nas przekonać, że prawdziwi mężczyźni stawiają właśnie na nich. Jak trywialni by to nie brzmiało firma efekt swój osiągnęła.

Obecnie jesteśmy świadkami ofensywy marketingowej skierowanej ku płci pięknej. Zapewne w badaniach marketingowych pojawiła się pewna luka, którą szwajcarzy postanowił skutecznie zapełnić. Producent odwołując się do wieloletniej tradycji produkcji zegarków dla kobiet przedstawia linię skierowaną do obecnej generacji.

Nowoczesny wygląd, sprawdzone rozwiązania i co najważniejsze Ambasadorka, której zadaniem będzie odmłodzenie potencjalnych klientów marki Omega. Mowa tutaj o Kai Gerber, amerykańskiej modelce i aktorce – córce Cindy Crawford. W naszej opinii to doskonały wybór z uwagi na fakt, rozbudowanych social media nowej ambasadorki.

THE TRÉSOR COLLECTION od Omegi to zegarki kwarcowe, z kopertami w rozmiarach od 36 do 39 mm, indeksami rzymskimi na kolorowych tarczach i pięknie zdobionymi koronkami. Szwajcarzy wyraźnie chcą zasygnalizować swoją obecność na rynku luksusowych zegarków biżuteryjny.

Zegarkowi ortodoksi mogą być troszeczkę zawiedzeni posunięciem marki, od której wymagają raczej nowatorskich rozwiązań w dziedzinach zegarmistrzowskich a nie biżuteryjnych. Wybór ambasadora jednak nie jest przypadkowy. Dzięki temu zabiegowi Omega ma szansę dotrzeć, do nowej grupy klientów, która z czasem może wejść w świat ich kultowych zegarków automatycznych i mechanicznych.

fot. omega

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x