Baza peel off pod lakier hybrydowy – łatwe zdejmowanie hybryd!

Uwielbiasz manicure hybrydowy, ale niechętnie nakładasz go na paznokcie, bo zdejmowanie hybrydy przysparza ci sporo trudności? Jeśli tak, to mamy rozwiązanie! Baza peel off pod lakier do lakier hybrydowy. Jej użycie skraca proces zdejmowania lakieru i znacznie go ułatwia.

Czym jest baza peel off

Od teraz nie musisz martwić się, że stracisz czas i nerwy podczas zdejmowania hybrydy z paznokci. To prostsze niż myślisz. Wystarczy, że pod swój manicure nałożysz bazę peel off. Co to takiego? Jest to baza o rzadkiej konsystencji, którą nakładasz na płytkę paznokcia przed wykonaniem manicure hybrydowego. Po chwili od pomalowania paznokci zastyga tworząc elastyczną warstwę, która pozwala odkleić lakier od płytki w jednym kawałku. Tym sposobem można pozbyć się lakieru hybrydowego bez użycia niszczącego paznokcie acetonu czy frezarki.

Jak to działa? (sprawdź aktualne ceny baz peel off i opinie)

Wystarczy pomalować paznokcie bazą peel off po przetarciu naturalnej płytki paznokcia cleanerem. Nie używamy już primera zwiększającego przyczepność hybrydy. Nie ma też konieczności matowienia płytki paznokcia przed nałożeniem bazy. To idealne rozwiązanie dla osób, których paznokcie są cienkie i słabe, ponieważ nie niszczymy ich dodatkowo matowiąc płytkę. Dzięki temu nie staje się ona jeszcze cieńsza. Bazy peel off nie utrwala się w lampie, ponieważ wysycha sama. Wystarczy odczekać chwileczkę, a następnie nałożyć jak zwykle bazę pod lakier hybrydowy, lakier kolorowy oraz top. Każdą aplikowaną warstwę poza bazą peel off standardowo utrwalamy pod lampą, czyli robimy wszystko tak, jak zwykle. Kiedy chcemy usunąć lakier, wystarczy podważyć go delikatnie drewnianym patyczkiem i odkleić w jednym kawałku. Paznokieć powinien pozostać nienaruszony.

Baza peel off pod zwykły lakier do paznokci i jej zastosowanie

Baza peel off pod lakier hybrydowy pojawiła się już w ofercie kilku producentów hybryd, na przykład Neess czy Silcare. Wcześniej w sprzedaży były już tego typu bazy, ale przeznaczone do stosowania pod lakiery klasyczne. Trzeba przyznać, że to także świetna opcja, jeśli nie lubimy zmywać uporczywego czerwonego lakieru, który lubi zostawać wokół skórek podczas zmywania go acetonem. Świetnie sprawdzi się też pod lakier brokatowy, który także ciężko jest zmyć z uwagi na świecące chropowate drobinki, zwłaszcza jeśli zależy ci na wystrzałowym efekcie tylko na jedną imprezę.

Zanim pojawiły się bazy peel off dedykowane do manicure hybrydowego, niektóre z pań używały baz tego typu przeznaczonych pod zwykły lakier także pod hybrydę. Można to zrobić nakładając bazę przed wykonaniem manicure hybrydowego na sam środek paznokcia, zostawiając margines około 2 mm, aby lakier nie odchodził od brzegów. W ten sposób lakier łatwiej zdjąć po wcześniejszym odmoczeniu go w acetonie.

Co myślicie o tego typu bazie? A może macie już z nią jakieś doświadczenia?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
5 lat temu

Ma ktoś doświadczenie jak faktycznie wyglada trwałośc tak wykonanego manicure?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x