Dwie strony siwienia – wytaczamy ciężkie działa w walce z siwymi włosami!

Siwienie jest zmorą naszych czasów. Zarówno mężczyźni jak i kobiety dokładają wszelkich starań, by zatuszować swój postępujący wiek lub uwarunkowanie genowe. Trendy na siwe włosy nie są zbyt silne i wciąż zamiast cieszyć się nimi, szukamy sposobów na ich wyeliminowanie. Wyrywanie siwych włosów czy stosowanie odsiwiaczy w formie farb jest tylko półśrodkiem. Dziś poznamy dwa podstawowe rodzaje siwizny oraz jedną, skuteczną broń do walki z nimi.

Siwizna to nic innego jak zmniejszenie się ilości melaniny w strukturze włosa, w skórze. Panuje wiele błędnych stereotypów na temat tego, dlaczego ludzie siwieją, a także wiele ludowych sposobów na radzenie sobie z nimi, które potrafią wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Aby zrozumieć jakie mamy możliwości w walce z siwymi włosami, trzeba poznać ich prawdziwe przyczyny.

Dwie strony siwienia – do której grupy należysz?

Są dwa rodzaje siwizny. Rozróżniamy je ze względu na przyczynę siwienia, a jest to siwienie ogólne oraz siwienie przedwczesne. Siwienie ogólne dotyka każdego człowieka, gdyż wynika ono z naszych uwarunkowań genowych oraz z faktu, że nasz organizm starzeje się. Z wiekiem maleje intensywność produkcji melaniny, co wpływa na zmianę barwy włosa z naturalnej na siwą. Szybkość siwienia jest zapisana w naszych genach i niektóre młode osoby, obciążone w ten sposób, mogą zauważyć u siebie pierwsze siwe włosy w wieku zaledwie dwudziestu lat.

Innym rodzajem jest przedwczesne siwienie włosów. Jest to siwienie przyczynowe, spowodowane jednym lub kilkoma czynnikami. A są to: nieprawidłowa dieta, stres, brak odpowiedniej ilości odpoczynku i snu, duże ilości spożywanego alkoholu, narkotyków lub palonych wyrobów tytoniowych. Wszystkie te rzeczy wpływają na zaburzenia w procesie powstawania melaniny i destabilizują jej działanie, przez co młodzi ludzie siwieją przedwcześnie. Borykanie się z siwymi włosami stało się trudne i kosztowne. Czy aby na pewno musi tak być?

Na zdjęciu efekty stosowania GR-7.eu – płynu na siwe włosy

GR7 Professional – preparat, który odwraca proces siwienia i przywraca naturalny kolor włosów

Na rynku pojawił się rewolucyjny w swoim działaniu preparat firmy GR7, który potrafi odwrócić proces siwienia w sposób naturalny. Nie działa on bowiem jak typowe odsiwiacze, które maskują siwiznę za pomocą barwników, lecz wnika w głąb skóry, gdzie stymuluje proces powstawania melaniny. Co ciekawe, skład preparatu firmy GR7 jest oparty o naturalne składniki jak łopian czy skrzyp polny.

Preparat GR7 Professional nakładany jest na skórę głowy (nie na włosy) raz lub dwa razy dziennie. W celu zwiększenia efektywności kuracji, nie zaleca się na początku jej prowadzenia myć lub suszyć głowę. Pierwsze efekty widać już po 7 dniach i gwarantujemy – będą powalające. Wcześniej siwe kosmki włosów powrócą do swojej pierwotnej barwy. Proces odwracania siwizny z preparatem firmy GR7 trwa około 25 dni.

Rewolucja w walce z siwizną z udziałem produktu GR7 Professional jest dowodem na to, że nie warto skupiać się na skutku lecz zwalczyć przyczynę. Preparat odsiwiający znajdziesz w dobrych salonach fryzjerskich, kosmetycznych, salonach trychologicznych oraz w sklepach internetowych.

Produkt kupisz stronie GR-7.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x