Włosy do zagęszczania – jak rozpoznać ich jakość?

Hurtownia włosów to miejsce zyskujące coraz większą popularność. Dzięki niemu kobiety mogą spełnić swoje marzenie o zdrowych i lśniących włosach, a przede wszystkim uzyskać upragnioną długość. To również miejsce, gdzie możemy znaleźć treski, doczepiane kucyki czy grzywki. Pomogą nam one błyskawicznie wyczarować całkiem nową fryzurę na co dzień.

Doczepki sztuczne czy naturalne?

Wiele kobiet decydujących się na skorzystanie z doczepek nie wie jednak czym powinny charakteryzować się dobrej jakości doczepiane włosy. Sztuczne włosy są częściej wybierane ze względu na korzystniejszą cenę. Jeżeli jednak chcemy aby doczepki były dobrej jakości i zagęściły nasze naturalne włosy nie odróżniając się zbytnio od nich, nie bierzmy pod uwagę tych sztucznych. Naturalne doczepiane włosy układają się dużo lepiej i wyglądają autentycznie. Jeżeli je wybierzemy, możemy być niemal pewni, że nikt nie zauważy, że korzystamy z doczepek, a nasza fryzura wzbudzi powszechny podziw.

Jak wybrać odpowiednie doczepki?

Wybór odpowiednich doczepek nie jest wcale taki trudny jak mogłoby się wydawać.Hurtownia z włosami oferuje przeważnie mnóstwo różnych odcieni, zarówno farbowanych jak i nie farbowanych. Oprócz szerokiej gamy kolorystycznej możemy wybierać spośród włosów kręconych, falowanych bądź zupełnie prostych. Na rynku są dostępne naturalne włosy kobiet różnych narodowości. Można wybierać spośród włosów Słowianek czy tych charakterystycznych dla Azjatek. Przed dokonaniem zakupu warto upewnić się jakiego rodzaju włosów oraz w jakim odcieniu poszukujemy. Jeżeli chcemy uzyskać efekt delikatnych pasemek bądź ombre, możemy zdecydować się na włosy o kilka tonów jaśniejsze bądź ciemniejsze niż nasze naturalne włosy. Większości kobiet zależy jednak na tym, aby doczepiane włosy były niewidoczne, dlatego dobór odcienia najbardziej zbliżonego do tego, który posiadamy jest sprawą priorytetową.

Hurtownia włosów to miejsce gdzie możemy zakupić nie tylko doczepki, ale i ich próbki. Dotyczy to zwłaszcza hurtowni internetowych. Jeżeli zatem nie jesteśmy pewnie jaki odcień będzie dla nas najodpowiedniejszy, zamówmy kilka próbek i wówczas porównamy odcień naszych włosów z tymi służącymi do ich zagęszczenia. Nie bez znaczenia pozostaje również rodzaj włosów. Jeżeli jesteśmy posiadaczkami prostych włosów to raczej nietrafionym pomysłem będzie zakup kręconych doczepek. Analogicznie, kręconowłose nie będą raczej zadowolone z niepodatnych na skręt doczepek. Jak zostało wspomniane na wstępie, najważniejszą rzeczą przy zakupie doczepek jest ich jakość. Jeżeli nie możemy przed zakupem na żywo ocenić doczepek, poczytajmy opinie w internecie. To z pewnością pomoże nam rozwiać wątpliwości. Doczepki wysokiej jakości będą wyglądały nieskazitelnie, nie będą łatwo ulegały zniszczeniu oraz będą niewidoczne dla otoczenia.

Hurtownia stacjonarna czy internetowa?

Decyzja o zakupie doczepianych włosów do dla wielu kobiet niełatwa sprawa. Koszty są dość spore, a pożądany efekt często uzyskuje się metodą prób i błędów. Warto jednak nie rezygnować z marzeń o pięknych włosach i cierpliwie dążyć do celu. Jaką jednak hurtownię wybrać i gdzie kupić doczepki? To pytanie stawia sobie coraz więcej zainteresowanych kobiet. Hurtownia włosów położona w mieście znacznie oddalonym od naszego miejsca zamieszkania może być dla nas nieosiągalna. Dlatego też zamawiając doczepki przez internet mamy większą dowolność, gdyż odległość nie będzie grała większej roli.
Hurtownie stacjonarne mają jednak swoje niepodważalne zalety. Jedną z nich jest fakt, że będziemy mogli na żywo zobaczyć interesujące nas doczepki jeszcze przed ich zakupem. Nie będziemy także musieli wydawać pieniędzy na próbki, gdyż najprawdopodobniej już na miejscu będziemy w stanie dobrać odcień pasujący do koloru naszych włosów. Kolejną zaletą hurtowni stacjonarnych jest to, że będziemy mogli skorzystać z pomocy ekspedienta bądź ekspedientki. Pracownik hurtowni z pewnością pomoże nam dobrać nie tylko odpowiednią barwę ale i rodzaj doczepianych włosów. Internetowa hurtownia z włosami również ma swoje zalety. Korzyścią zamawiania doczepek przez internet jest z pewnością wygoda. Bez wychodzenia z domu będziemy mogli spełnić swoje marzenie o posiadaniu gęstych włosów. Nie będziemy jednak mogli na żywo ocenić ich jakości. Jednak tak naprawdę nie można jednoznacznie orzec, w której z hurtowni najlepiej zamówić doczepki.
Hurtownia z włosami, zarówno stacjonarna jak i internetowa znajdzie swoje zwolenniczki i przeciwniczki. Najważniejsze aby kierować się własnymi preferencjami przy wyborze miejsca, w którym je zakupimy i pamiętać o tym że najistotniejsza jest jakość doczepek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x