QПШ ROBERT KUPISZ  „Latina” – moda idealna na co dzień?

Robert Kupisz to jeden z najbardziej uznanych polskich projektantów, o którym znów rozpisują się krajowe i zagraniczne media. Wszystko za sprawą kolekcji na lato 2019, którą projektant zaprezentował podczas czerwcowego pokazu w Drukarni Praskiej w Warszawie. Teraz światło dzienne ujrzała sesja wizerunkowa nowej kolekcji, która powstała we współpracy z fotografką Zuzą Krajewską.

„Latina” inspirowana jest latynoskim podwórkiem i ulicami Ameryki Łacińskiej. Motywem przewodnim jest hasło „libre” (a więc z hiszpańskiego „wolny”) i znak równości, które wyrażają uniwersalne przesłanie kolekcji. Kolekcji dedykowanej każdemu – bez względu na szerokość geograficzną, status czy społeczną przynależność. Choć projektom nie sposób odmówić ich modowego charakteru, zamysłem ich twórcy jest, aby były noszone na co dzień:

Tworząc ubrania skupiam się na tym, żeby pomimo mocnego motywu przewodniego, były do noszenia na co dzień oraz tworzyły spójną całość z poprzednimi kolekcjami. Największą frajdą dla mnie jest widok ludzi noszących markę QПШ ROBERT KUPISZ w codziennym życiu. – Robert Kupisz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x