Loreal True Match – testujemy jeden z najbardziej kultowych podkładów

Loreal True Match, to jeden z najbardziej znanych podkładów ostatnich lat. Można go nawet nazwać podkładem kultowym. Ma wiele zwolenniczek, które ciągle do niego powracają. Specjalnie dla naszych czytelniczek, które nie miały jeszcze okazji go wypróbować przygotowaliśmy jego recenzję.

Jaki jest Loreal True Match?

Ten kultowy podkład marki Loreal charakteryzuje się bardzo rzadką, lejącą konsystencją. Jest lekki i łatwo rozprowadza się na skórze. Jest wydajny, dlatego mała ilość wystarczy, aby pokryć nim całą twarz. Jeśli nakładamy go palcami, to wystarczy nawet pół pompki, natomiast jeśli używamy do tego celu gąbeczki lub pędzla do podkładu, zużyjemy go trochę więcej. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie. Zdecydowanie ładniej niż jego wcześniejsza wersja, która wyglądała sucho. Jest lekki, rozświetlający i pięknie wtapia się w cerę i dopasowuje się do niej. Jeśli chodzi o trwałość, to jest ona raczej przeciętna. Po przypudrowaniu utrzymuje się na twarzy przez około 4 godziny bez poprawek. Po tym czasie delikatnie wyciera się w niektórych miejscach jednak nadal wygląda estetycznie.

Dla jakiej cery będzie odpowiedni?

Lorela True Match nie należy do podkładów długotrwałych i mocno kryjących. Dlatego jest to produkt dla osób, których cera nie jest mocno problematyczna. Zdecydowanie najlepiej sprawdzi się na skórze normalnej, natomiast ze skórą mieszaną a tym bardziej z tłustą raczej się nie polubi. Nie będzie też wyglądał dobrze na cerze, która jest przesuszona, ponieważ może podkreślić suche skórki. Sprawdzi się na cerze, która wymaga wyrównania kolorytu, wygładzenia i rozświetlenia.

Kolorystyka podkładów Loreal True Match

Według zapewnień producenta, podkład ten pasuje do koloru skóry 98% Polek. W ofercie mamy do wyboru 9 kolorów, a wśród nich odcienie, ciepłe, neutralne i chłodne oznaczone kolejno literami W (warm), N (neutral) oraz C (cold). Rzeczywiście każdy może dobrać odcień odpowiedni dla siebie, ponieważ w gamie kolorystycznej jestnawet bardzo jasny odcień odpowiedni dla typowych „bledziochów”.

Nasza opinia

Loreal True Mach to lekki, podkład, który na skórze naturalnie ładnie i naturalnie. Nie tworzy efektu maski. Jego krycie jest lekkie do średniego i można je zbudować dodając drugą cienką warstwę. Jest świetnym podkładem na co dzień i spodoba się osobom, których skóra nie jest zbyt problematyczna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x