DecoBazaar – sprawdzony sklep dla miłośników rękodzieła

Decobazaar.com to serwis internetowy utworzony z myślą o polskich miłośnikach rękodzieła i szeroko pojętej sztuki współczesnej. Na stronie znajduje się pełna oferta produktowa, którą tworzą indywidualni artyści z całej Polski.

Decobazaar.com utworzono w 2005 roku. Był to okres, kiedy rękodzieło postrzegano jako żmudną pracę chałupniczą, która przynosi niewielkie zyski przy ogromnym nakładzie pracy. Wraz z rozwojem internetowych kanałów sprzedaży, wyroby handmade przeżyły swój rozkwit. Oferta artystów docierała do ogromnej liczby potencjalnych klientów, którzy zaczęli doceniać piękno unikatowych wyrobów.

Na popularność serwisu składa się wiele czynników. Sklep wyróżnia przede wszystkim unikalny asortyment, który zachwyca oczy klientów i zaspokaja ich zapotrzebowanie na posiadanie wyjątkowych dodatków.

„Wydaje mi się, że po okresie zachłyśnięcia się przez konsumentów sieciówkami, nadszedł czas na przewartościowanie. Polscy konsumenci są coraz bardziej świadomi, wiedzą, że masowy wyrób, wyprodukowany w Chinach ma znacznie gorszą jakość niż produkt ręcznie wykonany w Polsce. Jeśli dodamy, że ceny są praktycznie porównywalne, a design wyrobów handmade jest naprawdę oryginalny, to wybór staje się prosty.” – mówi Barbara Czerny, pomysłodawczyni i właścicielka serwisu.

Serwis w przeciwieństwie do popularnych portali aukcyjnych, skupiony jest na konkretnym asortymencie. Ofertę stanowi obszerny dział unikalnej biżuterii, designerskie torebki, dekoracje do aranżacji wnętrz czy przedmioty vintage. Rozległa, a zarazem mocno sprecyzowana idea serwisu przyciąga klientów zainteresowanych dokładnie takim asortymentem.

Większość tego typu serwisów prowadzi politykę tzw. otwartego rynku, gdzie sprzedawane przedmioty prezentują różnoraki poziom. W tym wypadku kupującym oferowane są najwyższej jakości produkty tworzone przez artystów, którzy mają wyłączność na swoje wzory. Sprzyja to utrzymaniu wysokiego poziomu sztuki, którego coraz namiętniej poszukują teraz Polacy.

DecoBazaar to internetowa galeria współczesnego rękodzieła. Serwis od samego początku istnienia nieprzerwanie pozyskuje kolejnych zdolnych projektantów. Aktualnie serwis współpracuje z ponad 1000 ambitnych artystów, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą produkty zajmujące jedną z wyższych półek sztuki użytkowej.

Ręcznie robiona biżuteria to zdecydowanie najbardziej obszerna kategoria serwisu internetowego. Użytkownicy mogą przebierać wśród setek ofert bransoletek, naszyjników, kolczyków czy zegarków. Dużym zainteresowaniem cieszy się dział torebek, które zaskakują niecodziennym krojem i wzorami. Na uwagę zasługuje też dział odzieży, pełen niezwykłych kreacji w inspirujących barwach, a także sekcja dodatków, doskonale zaopatrzona w tysiące breloków, pasków, ozdób do włosów oraz innych akcesoriów znakomicie uzupełniających codzienną stylizację.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x