Paprocki&Brzozowski otwierają swoje atelier w Elektrowni Powiśle

Paprocki&Brzozowski swoją przygodę z Elektrownią Powiśle rozpoczęli w listopadzie 2018 roku, podczas ekskluzywnego pokazu pierwszej kolekcji ślubnej „First Time”. Na wybiegu dominowały koronki, tiule, hafty czy pióra, stanowiące ciekawy kontrast z surową i industrialną przestrzenią Elektrowni. Pokaz „First Time” został okrzyknięty wielkim sukcesem projektantów, którzy już wtedy wiedzieli, że to właśnie tutaj chcą tworzyć i prowadzić swoją firmę.

Decyzja o przeniesieniu atelier chodziła nam po głowie od jakiegoś czasu, ale nie mogliśmy znaleźć miejsca, które w pełni by nam odpowiadało. Nasze oczy od dawna skierowane były w kierunku Powiśla, ale szukaliśmy przestrzeni, w której poczujemy tę iskrę, dzięki której będziemy wiedzieć, że tu chcemy być i tworzyć. Po pokazie kolekcji „First Time” w Elektrowni Powiśle poczuliśmy, że nasze serce bije tutaj, że w tym miejscu chcemy pracować i będziemy się czuć, jak u siebie mówi Mariusz Brzozowski.

– Elektrownia Powiśle to miejsce, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a cały projekt tworzy wyjątkową przestrzeń, która sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i wspólnemu spędzaniu czasu. Podobnie jest z naszymi projektami – opierają się na wieloletnim doświadczeniu i naszej wiedzy, ale nadajemy im wyjątkowy charakter. Łączymy faktury, materiały, nieoczywiste detale. Nasze klientki to nasze przyjaciółki – ufają nam i wiedzą, że za naszymi projektami stoi doskonała jakość i niebanalny design   dodaje Marcin Paprocki.

Elektrownia Powiśle to unikatowy projekt, który łączy nie tylko różne funkcje, ale przede wszystkim wyjątkowych najemców. Bardzo cieszy nas to, że w efekcie wspólnych działań i pokazu kolekcji „First Time”, Marcin i Mariusz zdecydowali się przenieść swoje atelier, w tym biuro i pracownię, do Elektrowni. Wyjątkowość tego konceptu jest wielowymiarowa. Przestrzeń biurowa wykorzystana zostanie w nieoczywisty sposób. To tu będą powstawać nowe kolekcje Paprocki&Brzozowski, a projektantów będzie można spotkać na co dzień. To tu odbywać się będą ich spotkania, prezentacje, pokazy. Marcin i Mariusz będą bez wątpienia czynnie zaangażowani w nasze działania marketingowe i PR-owe, skierowane na modę i sztukę – komentuje Bartek Prytuła, Partner w White Star Real Estate.

Już za kilka miesięcy nowa energia dla Warszawy popłynie prosto z Powiśla. Elektrownia Powiśle stanie się miejscem, w którym klienci znajdą unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Będą mogli także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.

informacja prasowa

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x