Bluzy z nadrukiem – różnica między sitodrukiem i drukiem dtg

Firma Ideashirt tworzy wyjątkowe ubrania. Stanowi ona podmiot o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkuje ubrania o bardzo wysokiej jakości materiału oraz o świetnym nadruku, grafice, napisami. Tworzy coś, co odznacza się bardzo wysoką jakością użytkową, co stanowi świetny pomysł na prezent oraz świetny lub też na zakup czegoś dla siebie samego.Napisy oraz nadruki umieszczane na różnych rodzajach ubiorów, w tym można wskazywać na:

– koszulki,
– bluzy z kapturem oraz bez kaptura,
– czapeczki,
– plecaki oraz torby,
– etui na smartfony,
– innego rodzaju akcesoria

Technologia wykonania

Tworzone bluzy z nadrukami mogą być tworzone w bardzo różnych technologiach. Dzięki temu, że posiada nowoczesne maszyny oraz urządzenia, może zrealizować niemalże każde zlecenie. Ponadto uzyskuje jakość dotychczas niedostępną, która jest mocno ceniona przez klientów. Nadruki na bluzach są wykonywane metodą sitodruku, druku dtg, haftu komputerowego czy też folii flex. Każda z tych metod pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości nadruków oraz napisów na bluzach, aczkolwiek w głównej mierze skupia się na dwóch pierwszych.

Technologia sitodruku oraz druk dtg

Obie metody wykonywania nadruków na bluzach są bardzo skuteczne. W obu przypadkach mamy do czynienia z bardzo dużą trwałością. W czym zatem tkwi różnica? Jeśli mowa jest o sitodruku, to jest to metoda, która polega na nałożeniu specjalnego szablonu na folię. Aby móc uzyskać wymagany efekt, należy przytłaczać farbę poprzez matrycę. To, co jest bardzo szczególne dla bluz z nadrukiem wykonanym tą metodą, to na pewno bardzo wyrazista głębia kolorów, bardzo duża trwałość jak również należy wskazać na bardzo dużą odporność na pranie. W przypadku stosowania druku dtg, mamy do czynienia z bezpośrednim nanoszeniem określonej grafiki na materiał. Tutaj również mowa jest o bardzo dużej trwałości, o zachowaniu pełnej gamy stosowanych kolorów oraz o bardzo dużej trwałości. Wszystkie bluzy z napisami są produktami, które świetnie sprawdzą się, jako prezent lub też jako element garderoby, który będzie kupowany dla siebie samego.

Bluzy z własnym nadrukiem

Bardzo istotnym elementem oferty jest specjalny kreator online, który pozwala samodzielnie tworzyć wzory na koszulki, na bluzy oraz na inne elementy ubioru. Ten kreator jest łatwy w użyciu, prosty i tym samym nikt kreatywny nie będzie miał żadnych problemów z tym, aby móc go obsłużyć. Dzięki temu narzędziu, nasi klienci mogą stworzyć coś oryginalnego, co następnie nasi specjaliści przetworzą w rzeczywistość. Ma to związek także z możliwością podjęcia stałej współpracy w zakresie tworzenia wzorów na bluzach przykładowo prowadząc własny sklep internetowy z odzieżą. Asortyment jest bardzo szeroki i to z pewnością również jest jeden z tych elementów, które mogą skłaniać do skorzystania z tej oferty. Posiada firma bardzo wiele pozytywnych opinii związanych z prowadzoną przez nas działalnością, co niewątpliwie również może przekonać do skorzystania z tejże oferty.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x