40. Kongres Kosmetyczny coraz bliżej. Poznaj najważniejsze atrakcje!

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowy, bo już 40. Kongres Kosmetyczny i Targi LNE. Event odbędzie się 9 i 10 listopada w Krakowie, a na uczestników czeka wiele atrakcji — w tym sesje edukacyjne, wykłady, spotkania ze światowymi ekspertami, pokazy praktyczne i wiele więcej. Zatem nie przegap tej okazji i przekonaj się, jaka tematyka będzie poruszana.

Tego nie możesz przegapić na Targach Kosmetycznych!

Kongres Kosmetyczny to nie tylko okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami w branży beauty. Możesz wzbogacić swoją wiedzę oraz spotkać się z wybitnymi ekspertami. Szczególną uwagę zwróć na wystawców, którzy będą prezentować swoje produkty, w tym także nowości na rynku kosmetyki profesjonalnej.

Na szczególne zainteresowanie zasługują sesje odbywające się w trakcie międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego. Sprawdź, jaka tematyka będzie poruszana, a także, jacy goście się tam pojawią.

Sesja główna

W trakcie Kongresu Kosmetycznego sesja główna zawsze przyciąga największą uwagę. To właśnie podczas jej trwania odkryjesz możliwości, kierunki rozwoju i trendy nowoczesnej branży beauty. Wśród wykładowców wybitni specjaliści m.in. z Polski, Francji, Wielkiej Brytanii i Kanady.

Biznes i rozwój osobisty

W trakcie sesji „Biznes i rozwój osobisty” poznasz tajniki budowania udanych relacji z klientami, które przedstawi Małgorzata Piotrowska. Warte uwagi jest również spotkanie, podczas którego Marek Hajduczenia opowie o sekretach udanej sprzedaży. Dowiesz się też, jak zadbać o rozwój osobisty oraz swoich pracowników.

Medical beauty

Podczas sesji Medical Beauty poznasz metody i urządzenia, wykorzystywane w zabiegach estetycznych. Uzyskasz też sporą wiedzę na temat mezoterapii. Kongres Kosmetyczny to również czas na poznanie nadchodzących trendów, dlatego istotną rolę będzie odgrywać coraz popularniejsza wolumatria.

Na uwagę zasługuje również obecność wielu gości, a w tym również dr. Carlosa Aznar, który przedstawi swój punkt widzenia na temat mezoterapii i głębokich peelingów.

Podologia

W sesji podologii zwróć szczególną uwagę na sposoby komunikacji z klientkami oraz radzenie sobie z ich stresem. Oprócz tego dowiesz się, jak traktować kobiety w ciąży, które mają problemy podologiczne. Odkryjesz też sposób na sukces w branży podologicznej.

Stylizacja

W trakcie sobotniej sesji dotyczącej stylizacji możesz poznać sekrety profesjonalnej pielęgnacji rzęs oraz paznokci. Dzięki temu dowiesz się m.in. jakie są nadchodzące trendy, jak dbać o bezpieczeństwo w trakcie zabiegów stylizacji rzęs, a także czym jest manicure last minute i dlaczego warto korzystać z frezarki.

Niedzielna sesja przybliży Ci temat make-upu: poznasz najnowsze trendy, tajniki strobingu oraz spektakularne efekty iluzorycznego makijażu stworzonego przez Mimi Choi.

Edu

Dzięki sesji Edu możesz zyskać praktyczną wiedzę dotyczącą rozwoju w branży beauty, pomocną w znalezieniu swojej niszy na rynku. Dzięki temu zrozumiesz, jak ważne jest wyróżnienie się oraz specjalizacji w wybranej dziedzinie.

Trychologia estetyczna

Kongres Kosmetyczny obejmuje wiele ciekawych i istotnych zagadnień, a o jednym z nich dowiesz się w trakcie trwania sesji trychologii estetycznej. Dzięki temu sprawdzisz m.in.: jakie są choroby autoimmunologiczne dotyczące owłosionej skóry głowy, najnowsze terapie autologiczne, a także poznasz szczegóły dotyczące terapii trychologicznej.

Makijaż permanentny

Uczestnicząc w sesji makijażu permanentnego, możesz poznać sekrety idealnych wzorów, nowe techniki pigmentacji damskich i męskich brwi, ale też sposoby pigmentacji skóry dojrzałej. O wszystkich tych tematach opowiedzą kosmetolodzy, producenci i znawcy tej tematyki.

Kosmetologia w praktyce

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy, ale również zapoznania się z wieloma markami i ich produktami. Dzięki temu przekonasz się, jakie kosmetyki i urządzenia są dostępne na rynku, a także, jak szerokie dają możliwości zabiegowe.

Bilety oraz karnety na Kongres i Targi LNE dostępne są pod adresem www.kongres.lne.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x