RELACJA Z WARSZTATÓW MK CAFE FRESH Z BLOGERKAMI


Premiera nowego boxa BeGlossy to świetna okazja do spotkań z Ambasadorkami BeGlossy. Listopadowa edycja “Coffee Time” jest wyjątkowa jak miejsce, w którym odbyła się jego premiera. Dzięki partnerowi edycji i gospodarzowi eventu – marce MK Cafe, mieliśmy okazję poznać niezwykłe miejsce, jakim jest palarnia kawy i poznać tajniki jej zaparzania. Zapraszamy na relację z premiery pudełka BeGlossy “Coffee Time”. 

W niewielkiej miejscowości Tarnowo Podgórne mieści się najbardziej aromatyczne miejsce w Polsce. Niepozorny budynek kryje w sobie wiedzę kilkudziesięciu osób, które codziennie pracują nad tym, aby kawa, która trafia w nasze ręce była jak najlepsza. Szczególną uwagę zwraca kameralna i bardzo nowoczesna manufaktura MK Cafe Fresh, gdzie wypalana jest kawa najwyższej jakości. Kawa palona jest tu na bieżąco, na zamówienie klientów. Większość prac, takich jak ważenie, pakowanie i w końcu zaklejanie opakowań jest wykonywanych ręcznie. Zwieńczeniem każdej zapakowanej torebki jest naklejka informująca o dacie wypalenia kawy. Dokładnie taką drogę przeszło każde opakowanie kawy, które znalazło się w edycji BeGlossy “Coffee Time”. Manufaktura MK Cafe Fresh to miejsce niezwykle sterylne, dlatego też w trakcie zwiedzania niezbędna jest ochronna odzież i znajomość panujących zasad BHP.

Kolejnym punktem poznawania tajników kawy były warsztaty z utytułowanym baristą – Łukaszem Miturą. W trakcie ich trwania mogliśmy spróbować kaw pochodzących z różnych zakątków świata, nauczyć się technik ich parzenia, spróbować sił w rozpoznawaniu aromatów oraz sprawdzić jak zamienić codzienną kawę w małe dzieło sztuki. Prócz ogromnej dawki wiedzy, na końcu każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat oraz prezenty od naszych marek partnerskich: Alkemie, Bandi, Bielenda, Bodyboom, Goplana, Kanu, L’biotica, Tołpa oraz Sabai Thai.

Bardzo dziękujemy naszym gościom za udział w tym spotkaniu: Alicja Czarodziejka, Anitol, Dominika Laskowska, Fashion’s Blackmail, Pata bloguje, Asia_stasiaa, Daisyline oraz Kate_lumo. Specjalne podziękowania należą się także gospodarzowi spotkania, czyli marce MK Cafe Fresh oraz bariście Łukaszowi Miturze, który swoją pasją do kawy i entuzjazmem zaraził wszystkich uczestników spotkania. Do zobaczenia na kolejnym evencie!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x