Plakat z gwiazdozbiorem nad Twoją miejscowością

Plakaty to zdecydowanie najłatwiejszy sposób na udekorowanie ścian domu, czy mieszkania. Wyprodukowane na wysokiej jakości papierze, zadrukowane z użyciem najlepszej jakości farb, eksponowane w wysokiej klasy ramach to gustowny sposób na wetchnięcie nowego ducha w Twoje domostwo. W tym artykule opowiemy Wam o nowym trendzie, a mianowicie o personalizowanym plakacie przedstawiającym nieboskłon nad określonym miejscem na ziemi, o określonej porze dnia i roku.

Plakat z widokiem nieba- niebanalna propozycja na Twoją ścianę.

Nasza firma- bluebird-design projektuje plakaty, które w bardzo ciekawy graficznie sposób ukazują nieboskłon nad Twoją miejscowością. Istnieje szereg możliwości kolorystycznych naszych map nieba, ale zdecydowanym bestsellerem jest mapa, która na granatowym tle przedstawia białe lub kremowe gwiazdozbiory i planety. Tego typu kompozycja jest rysunkiem charakterystycznym dla danego dnia w roku i dla danego miejsca ze względu na dynamikę ruchu ciał niebieskich. Mapa może być podpisana w sposób indywidualny, co może stanowić świetny sposób na uczczenie faktu poznania kogoś wyjątkowego w określonym miejscu, o określonej porze.

Bluebrid-Design- Twój sklep z plakatami na ściany i innymi dekoracjami ściennymi.

Nasz sklep z plakatami jest prowadzony przez dwie artystyczne dusze, które wkładają w projektowanie plakatów całe swoje serce. Nasze plakaty podzielone są kategoriami co znacznie ułatwia ich wybór. Zdecydowanie najpopularniejsze kategorie to plakaty z kategorii natura, przedstawiające inspirujące widoki z wielu zakątków świata. Wcale nie mniej popularne są kategorie urban (czyli plakaty na ściany przedstawiające niezwykle popularne, ale również te mniej popularne miasta świata) oraz botanika (czyli plakaty pokazujące cuda natury w postaci kwiatów, liści, drzew). Oprócz plakatów map nieba inną kategorią personalizowanych plakatów są plakaty mapy, czyli ryciny planów miast i miasteczek w każdym zakątku globu.

Jeśli nie plakat to może tapeta?

W przypadku konieczności udekorowania ścian o nieco większej powierzchni, na przykład całej ściany w salonie zdecydowanie lepszym pomysłem niż zastosowanie plakatu jest zastosowanie tapety. Nasze tapety dostarczamy w dwóch różnych wersjach – w opcji samoprzylepnej, bardzo łatwej do naklejenia, pokrytej warstwą mocnego kleju oraz w wersji klasycznej drukowanej na powierzchni fizelinowej, do której naklejenia trzeba użyć klasycznego kleju do tapet.

Na czym drukujemy?

Tapety oraz plakaty drukujemy na najwyższej jakości maszynach drukarskich. Używamy technologii w pełni ekologicznych- farb na bazie wody oraz farb żelowych utwardzanych UV. Zastosowanie tego typu technologii gwarantuje możliwość długotrwałej ekspozycji naszych wyrobów w mieszkaniach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x