Moda na bezpieczeństwo! Mały sejf w klasie S1 od Stalpol

Jedna z najtańszych szaf w klasie S1 została wyprodukowana przez firmę STALPOL z Białych Błot. Polski producent odpowiedział na zapotrzebowanie powiązane bezpośrednio z kryzysem wywołanym przez Pandemię COVID-19. Optymalna cena i niesamowita wytrzymałość nowego projektu gwarantuje sukces rynkowy! Czy produkty firmy z Białych Błot znajdą uznanie za granicą?

Zainteresowanie klientów fizycznym zabezpieczeniem swoich majątków przerosła oczekiwania wielu producentów. Jednocześnie na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie skierowane do klientów o mniej zasobnych portfelach. Polski producent firma z STALPOL zaprezentowała nowe, ekonomiczne rozwiązania dla swoich obecnych oraz nowy klientów.

Firma była dotychczas znana przede wszystkim z produkcji szaf skupiających się na rozwiązaniach niestandardowych i innowacyjnych. Dodatkowo cechą charakterystyczną były gabaryty. STALPOL jest obecnie jedynym producentem posiadającym w swej ofercie największą szafę w klasie S1, mieszczącą 23 sztuki broni długiej oraz 6 sztuk broni krótkiej. GG 28 PRESIDENT PRAKTIKER bo o nim mowa to prawdziwy gigant. Dodatkowo posiada dwa skarbczyki, 4 stałe pojemniki na amunicje oraz demontowalną (przestawną) piankową listwę na 6 sztuk broni krótkiej.

Sejf gabinetowy na broń GG 1 MINI STANDARD to z kolei najmniejszy sejf na broń w rodzinie firmy STALPOL. Dostępny jest w 4 standardowych kolorach lub dowolnym z palety RAL (dopłata). Jego aktualna cena to 600 zł brutto co stanowi wręcz spektakularną ofertę na rynku polskim biorąc pod uwagę fakt, że sejf jest w klasie S1.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy musza zabezpieczyć jedna jednostkę broni lub chcą przechowywać w nim inne rzeczy (gotówka, cenne dokumenty). W przeciwieństwie do marketowych rozwiązań mówimy tutaj o sprzęcie najwyższej jakości z odpowiednią certyfikacją. Sejf na broń GG 1 MINI STANDARD posiada zawiasy umożliwiające otwarcie drzwi do 90 stopni co gwarantuje łatwy dostęp. Wyposażony jest w zamek kluczowy klasy A (2 klucze w zestawie).

Nowa fala produktowa to idealne rozwiązanie przed wszystkim dla wszystkich tych, którzy nie zaczęli jeszcze budowania kolekcji broni. Potrzebują rozwiązania dyskretnego, małego w swych gabarytach jednocześnie spełniające wszystkie, najbardziej rygorystyczne obostrzenia prawne. Więcej informacji dostępnych na: https://www.sejfy-stalpol.pl/

Informacja prasowa

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x