Eva Minge – torebki piękne, kobiece i praktyczne

Jak znaleźć piękną torebkę, która będzie również praktyczna i solidnie wykonana? Czy elegancja może iść w parze z pojemnością, która pozwoli zabrać w torebce wszystkie potrzebne podczas pobytu poza domem rzeczy? Z całą pewnością! Eva Minge torebki proponuje za atrakcyjną cenę, jednocześnie dbając, aby każdy z modeli swoją klasą nie odróżniał się od propozycji najbardziej popularnych światowych projektantów mody.

Magia tkwi w szczegółach, czyli dlaczego wykończenia torebek są tak ważne?

Często wybierając torebkę, kobiety decydują się na model, który od początku wpadł im w oko. Jest to kupowanie pod wpływem emocji i nie ma w tym nic złego – w końcu każdy od czasu do czasu może pozwolić sobie na zakup czegoś, co po prostu mu się podoba. Warto jednak zwrócić uwagę na wykończenia torebki, a nie tylko na jej całościowy charakter. Tak drobne elementy jak przeszycia, materiał podszewki, czy wykonanie ucha torebki, mogą bardzo istotnie wpłynąć na to, jak będzie ona wyglądać jakiś czas po zakupie.

Korzystając z torebki na co dzień, tak naprawdę to te najdrobniejsze elementy, czyli właśnie wykończenia, pozostają najbardziej narażone na drobne uszkodzenia. Materiał podszewki może zacząć się wycierać od rzeczy, które nosi się w środku, a przeszycia mogą z czasem zacząć wypuszczać pojedyncze nitki. Po paru miesiącach, a nawet, co gorsza, tygodniach noszenia torebki, która nie została dobrze dopracowana, te drobne wykończenia niskiej jakości mogą zacząć być bardzo widoczne.

Czy trzeba jednak zapłacić kilkaset złotych za torebkę, która będzie trwała i nawet po miesiącach korzystania z niej, wciąż równie piękna co kilka dni po zakupie? Jak widać na stronie bonafora.pl/Eva-Minge, niekoniecznie. Trzeba jednak wybierać modele dopracowane przez projektantów takich jak Eva Minge.

Modnie, praktycznie i elegancko – jak połączyć te trzy elementy?

Z roku na rok obserwując najmodniejsze dodatki damskie takie jak torebki, nie trudno zauważyć, że trendy stają się coraz bardziej praktyczne. Niestety niewielkie modele torebek, w których zmieści się zaledwie portfel i paczka chusteczek, swoim wyglądem nie nadrobią tego, że prawdopodobnie żadna kobieta nie zabierze ich na swobodne spotkanie z przyjaciółmi. Wówczas warto przecież mieć przy sobie coś więcej – chociażby butelkę wody, książkę czytaną w autobusie, czy szczotkę do włosów.

Czy jednak duże i pojemne torebki wciąż mogą być równie eleganckie, co ich niewielkie odpowiedniki? Eva Minge torebki dopracowuje właśnie pod tym kątem. Z niektórych proponowanych przez nią modeli zadowolone mogą być nawet młode mamy, które w torebce potrzebują zmieścić również kilka pieluch, czy paczkę nawilżanych chusteczek. Czy muszą one rezygnować z eleganckich i stylowych modeli? Absolutnie nie!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x