Modne i stylowe – sejfy domowe od Stalpol

Stalpol znany producent sejfów zaprezentował nową linię produktową. Po ekskluzywnych sejfach marki Kastelo przyszedł czas na budżetową linię sejfów domowych. Seria Home, charakteryzuje się przede wszystkim ponadczasową stylistyką oraz bardzo atrakcyjną ceną.

2020 był rokiem pełnym niespodzianek. Obniżone stopy procentowe, których celem było ratowanie gospodarki doprowadziły do tego, ze Polacy zaczęli masowo rezygnować z lokat bankowych. W celu ochrony kapitału, przed narastającą w pierwszych dwóch kwartałach roku inflacją rozpoczęło się poszukiwanie inwestycji alternatywnych. Częstym wyborem okazywało się złoto, srebro oraz obligacje skarbowe. Obawy przed tzw. biegiem bankowym spowodowały również, to że do łask zaczęły wracać sejfy domowe.

Sejfy domowe a ubezpieczenie

Powiedzenie „pewne jak w banku” w ostatnich latach straciło na znaczeniu. Obywatele w trosce o swoje finanse część aktywów zaczęli przechowywać w domach. Argumentem był łatwy i pewny dostęp do własnych aktywów w postaci gotówki czy chociażby wcześniej wspomnianych metali szlachetnych. Oczywiście pewniej i bezpieczniej przechowywać je nie w tapczanie, a chociażby w domowym sejfie, który poza oczywistymi właściwościami antywłamaniowymi daje dodatkowo możliwość ubezpiczenia przechowywanej wartości. To, na jaką wartość możemy u ubezpieczyć nasze aktywa w konkretnym sejfie determinuje przede wszystkim klasa oraz normy zgodnie z którymi został on wykonany.

Certyfikat gwarancją bezpieczeństwa

Na początku grudnia 2020 roku Stalpol zaprezentował trzy nowe sejfy domowe w klasie S1. Każdy z nich dedykowany jest do przechowywania wartości i dokumentów w klasie S1. Wszystkie z nich spełniają wymagania PN-EN 14450:2006. Do każdego z nich dołączony jest Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. IMP jest jednostką bezstronną i niezależną, a wszelkie informacje związane z procesem certyfikacji w nim prowadzone są poufne. Certyfikat IMP potwierdza zgodność danego artykułu/produktu z szeregiem norm, dzięki czemu kupujący zyskuje pewność, że zakupiony sejf lub inny artykuł, spełniają wszelkie normy jakościowe. Dopiero tak certyfikowany produkt może zostać ubezpieczony.

Seria Home – sejfy domowe dla każdego

Wszystkie nowe produkty mają dodatkową wspólną cechę. Ich cena detaliczna jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę wysoką klasę i odpowiednią certyfikację. W skład nowej linii wchodzą 4 sejfy, których ceny zaczynają się już od 1100 zł! Poza standardowym wykonaniem, każdy z nich można zamówić w niemalże dowolnym kolorze oraz z dodatkowymi zamkami (między innymi elektronicznym). Więcej informacji na temat aktualnych cen i konkretnych parametrów technicznych znajdziecie tutaj: https://www.sejfy-stalpol.pl/98-sejfy-domowe

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x